Search

Dzień RODZINY

Rodzina, to nieodzowny aspekt każdego procesu wychowania. Dlatego właśnie tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie kl. 1 b wraz z wychowawcą zorganizowali pożegnanie, pt. DZIEŃ RODZINY. Uczniowie klasy 1 b w krótkim programie artystycznym przygotowali montaż słowo - muzyczny składając w ten sposób swoim Rodzicom najlepsze życzenia. Każde wsparcie, pomoc i udział rodziców jest dla dzieci czymś najważniejszym i wartościowym. Rodzice dopisali i tym razem w stu procentach, a po powitaniu otrzymali zrobione przez dzieci magiczne, osobiste okulary, przez które nie tylko tego dnia z zachwytem i pełnią kolorów postrzegać mają świat i swoje dzieci...

 

 

Nie zabrakło wierszy, piosenek i scenki. Miłym zaskoczeniem dla Rodziców okazało się również nagranie z wypowiedziami dzieci na temat rodziny... Były rodzinne zabawy i wiele, życzliwych uśmiechów. Część artystyczną zakończyło zagrane przez uczniów na dzwonkach i zaśpiewane "Sto lat"... 

Na dzieci czekała natomiast słodka niespodzianka - fontanna czekoladowa i owocowe szaszłyki, do sporządzania których natychmiast ustawiła się kolejka :-) Rodzice zadbali również o kawę i pyszne ciasta, przy których spędziliśmy miło wtorkowe popołudnie.

"Bardzo się cieszę, że właśnie w taki, rodzinny sposób udało nam się wspólnie zakończyć pierwszy rok w szkole. Twórcza prezentacja w obecności radosnych Rodziców jest z pewnością najlepszym podsumowaniem pracy i dobrą zapowiedzią dalszej, naszej, szkolnej drogi, w której przypadło mi mieć swój udział :-) Serdecznie dziękuję Państwu za całoroczne zaangażowanie, współpracę oraz dzisiejszą pomoc i smakołyki" - podsumowuje wychowawca klasy Małgorzata Jeśko-Doręgowska.