Search

Matematyczny Czar Par

Dnia 19.03.2018r. odbył się po raz piąty, konkurs matematyczny " Matematyczny Czar Par". Konkurs już na stałe wpisał się do kalendarza szkolnych imprez matematycznych. W konkursie wzięły udział dwuosobowe zespoły z wszystkich klas czwartych i piątych. Łącznie było dziewięć zespołów. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu , czuwali nauczyciele matematyki silnie wspierani przez uczniów-ekspertów. Ekspertami byli uczniowie klas szóstych, siódmych, oraz liczna grupa ekspertów z 5a. Po super zabawie, zwycięstwo osiągnęła para z klasy 4b : Szymon Grząbka i Natalia Boberska, drugie miejsce zespół z klasy 5c : Filip Jurgiel i Piotr Winiecki , trzecie miejsce zespół 5a : Julia Majewska i Kacper Kamiński. Zabawa była przednia, a dzięki Ekspertom wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Każdy uczestnik, oraz ekspert, otrzymał drobny upominek.

Do zobaczenia za rok !!!!

Jacek Wiśniewski