BIEG GRZYMALITÓW

19 maja na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży odbył się 33 Mały Bieg Grzymalitów i 35 Bieg Grzymalitów. Na każdym starcie licznie zgromadzili się także reprezentanci naszej szkoły, którym dumnie kibicowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Najwyższe wyniki wśród reprezentantów naszej szkoły  uzyskali w poszczególnych kategoriach:

Na dystansie 600 m – rocznik 2009-2011

W biegu 1 dziewcząt – II miejsce zajęła Mara Laskowska, IV – Amelia Wachowicz-Noculak, X m. – Wiktoria Bogusławska

W biegu 2 chłopców – I miejsce zajął Ksawery Staszak, II m. – Filip Lochyński, III m. – Oliwier Zygmunt

Na dystansie 1100 m – rocznik 2007- 2008

W biegu 3 dziewcząt – VI m. – Weronika Jenczyk, VII – Roksana Lehmann, X- Oliwia Radke

W biegu 4 chłopców -  VI m. - Miłosz Huchrak, VII m. – Szymon Grząbka, VIII m. – Filip Kubiak

Na dystansie 1100 m – rocznik 2005- 2006

W biegu 5 dziewcząt – XII m – Oliwia Szewczak,  XIII m – Martyna Piasecka

W biegu 6 chłopców -  V m. – Patryk Roki, VII m. Kacper Kapczyński

W 35 Biegu Grzymalitów (dystans 5 km) wystartowali uczniowie klas 7. Najwyższą lokatę uzyskała:

Oliwia Michalska – zajmując V m.

Szczegółowe informacje dotyczące wyników znajdują się na stronie MOSiR http://www.mosir-chodziez.pl

Wszystkim reprezentantom Szkoły Podstawowej nr 3 serdecznie dziękujemy za udział w zawodach, a tym najszybszym – ogromnie gratulujemy wspaniałych wyników! Walka z czasem wszystkich Was przyczyniła się do uzyskania II miejsca w klasyfikacji ogólnej szkół. Brawo!

Małgorzata Jeśko-Doręgowska