Warsztaty dla uczniów i rodziców

W piątek 26 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży odbyły się  warsztaty dla uczniów i ich rodziców zorganizowane przez Radę Rodziców. Dzieci wspólnie z rodzicami zdobiły lampiony ze słoiczków techniką decoupage. Wspólna praca, ciekawa technika dała wszystkim dużo satysfakcji, a wspólnie spędzony czas rodziców z dziećmi był chwilą oddechu od codziennych obowiązków.  Rada Rodziców ma nadzieję, że warsztaty  zaowocują pobudzeniem kreatywności dzieci a rodzice wykorzystując swoje umiejętności, mogą wspaniale włączyć się w życie szkoły.

Pomysł warsztatów pojawił się już w kwietniu kiedy Rada Rodziców w Szkole Podstawowej nr 3 przystąpiła do konkursu „Mam 6 lat”, ogłoszonego przez MEN,  pierwsze takie spotkanie odbyło się w maju i dzięki takim formom aktywności Szkoła Podstawowa Nr 3 otrzymała tytuł „Szkoły przyjaznej dla sześciolatka”.

Kolejne warsztaty Rada Rodziców zorganizuje 16 listopada.

Magdalena Kaczmarek

Przewodnicząca Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Chodzieży.