Search

Osiągnięcia uczniów - I semestr r. szk. 2012/2013

 

 Konkursy Okręgowe

1.  Konkurs zorganizowanym przez Nadleśnictwo Podanin Leśny maraton fotograficzny”.

II miejsce Weronika Nowak VIc , wyróżnienia; Paulina Kozłowska VIc, Remigiusz Doręgowski Vc, Zuzanna Wypusz VIc, Klaudia Nowak Vc, Ewa Kowalska IVb,  Jagoda Narewska VIa, Urszula Kowalska VIc

2.V Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

Paulina Rybka  VI b  II miejsce- finalistka V Olimpiady Ekologicznej

 Konkursy Wojewódzkie

3.Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy  Do  etapu wojewódzkiego  zakwalifikował się Tymoteusz Kokosz VIa

4.Wojewódzki Konkurs Matematyczny Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: Paulina Rybka VIb, Jagoda NowakVIa, Weronika Nowak VIc

Konkursy Ogólnopolskie

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny -„Moje Anioły.” 

W konkursie do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano prace Wiktorii Janickiej Ic, Patrycji Doręgowskiej IIc, Remigiusza Doręgowskiego Vc

6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

Uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

Urszula Kowalska VI c, Julia Najder Vc, Remigiusz Doręgowski Vc, Paulina Kozłowska VIc, Liwia Szykowna VIc , Patrycja Doregowska IIc

7.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój choinkowy anioł”.

I miejsce-Sandra Marcinkiewicz Vb,            II miejsce –Tomasz Krupa IVa, Aleksandra Nowak Vb

Wyróżnienia otrzymali; Patrycja Doręgowska ,  Natalia Hajt, Sebastian Kopij, Dominika Dziekan, Miłosz Hajt, Urszula Kowalska, Klaudia Nowak, Weronika Nowak, Wiktoria Polcyn, Mateusz Szuda, Oriana Szymkowiak, Weronika Śróda, Tomasz Wachowiak


 

Osiągnięcia sportowe   2012/2013

13.09.2012     Chodzież

III Turniej Orlika o puchar premiera Donalda Tuska

 

II miejsce

Kędziora Maciej  VIb

Ludwiczak Jakub VIa

Frydrych Miłosz VIc

Januchowski Albert VIb

Rosół Oskar Va

Grabowski Remigiusz VIa

Śluzalek Patryk VIb

Sydow Nikodem VIa

 

20.09.2012    Chodzież

Powiatowe Sztafetowe Biegi Uliczne

 

III miejsce sztafeta chłopców

Fedorowicz Kacper Va

Wieczorek Kamil Vc

Niedźwiecki Jakub Va

Dreger Kacper VIb

Śluzalek Patryk VIb

Ciamciak Olaf VIc

Kowalczyk Jakub VIa

 

II miejsce sztafeta dziewcząt

Czarnolewska Maja IVb

Kruszka Olga IVb

Salej Julia IVb

Dziekan Dominika Va

Krupa Weronika Vb

Kmiotek Aleksandra Vb

Skarupa Maria VIb

 

29.09.2012     Chodzież

Mistrzostwa Chodzieży w Lekkiej Atletyce

Szkół Podstawowych

II m-ce  – Pilich Roksana VIa – rzut p.pal.

I m-ce –   Kienitz Klaudia VIa – rzut p. pal.

II m-ce –  Krupa Weronika Vb – skok w dal

II m-ce –  Wieczorek Kamil VIc – 1000 m.

III m-ce – Ciamciak Olaf VIc – 1000 m.

II m-ce – Śluzalek Patryk VIb – 200 m.

III m-ce – Śluzalek Patryk VIb – skok w dal

06.10.2012    Chodzież

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

V miejsce

Czarnolewska Maja IVb

Kruszka Olga IVb

Salej Julia IVb

Bałaga Paulina IVb

Dziekan Dominika Va

Krupa Weronika Vb

Fedorowicz Kacper Va

Niedźwiecki Jakub Va

Śluzalek Patryk VIb

Ciamciak Olaf VIc

Kowalczyk Jakub VIa

24.11.2012    Szamocin

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

 

IV miejsce

Grabowski Remigiusz VIa

Sydow Nikodem VIa

Ciamciak Olaf VIc

Fedorowicz Kacper Va

Rosół Oskar Va

Kubiaczyk Hubert IVa

 

29.01.2013    Chodzież

Mistrzostwa Chodzieży w pływaniu z okazji

rocznicy wyzwolenia miasta

 

Styl dowolny:

I m – Inez Jesiołowska

I m – Maciej Strzałkowski

I m – Maja Czarnolewska IVb

II m – Oliwier Jesiołowski

III m – Jakub Małkowski

 

Styl klasyczny:

I m – Maja Czarnolewska IVb

II m – Szymon Małkowski

III m – Maria Szuda IVa

 

Styl grzbietowy:

I m – Maciej Strzałkowski

II m – Inez Jesiołowska

II m – Oliwer Jesiołowski

 

Sztafety:

Grupa B – II m – chłopcy i dziewczęta

Grupa C – II m – chłopcy

 

Klasyfikacja generalna szkół:

II m – Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży