Search

Osiągnięciaq uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Osiągnięcia w różnych konkursach, przeglądach, w sporcie w roku szkolnym 2018/2019 – o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim.

 

 

lp

 

Nazwa konkursu

 

Zasięg, organizator

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia/nauczyciela

Osiągnięte miejsce

1.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

WOJEWÓDZKI

Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Paweł Siurek 8c

Tomasz Kornacki

FINALISTA

2.

Powiatowy Konkurs Recytatorski

(prozy patriotycznej)

 

POWIATOWY 

Zespół Szkół im.  J. Wybickiego   w Ratajach

Maria Kuchnowska – Joanna Rewolińska

Natalia Baumgart – Wioletta Jaworska

II miejsce

III miejsce

3.

„Listy do M”

MIĘDZYSZKOLNY

SP 11 Szczecin

Zuzanna Łyko 5c

Piotr Winiecki 6c

Katarzyna Kozakiewicz

II miejsce

III miejsce

4.

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

 

MIĘDZYSZKOLNY

Zofia Bajerska 4b

Elżbieta Konieczka

I miejsce

5.

Kangur Matematyczny

KONKURS MIĘDZYNARODOWY

 

Towarzystwo Upowszechniania

Wiedzy i Nauk Matematycznych, zwane dalej TUWiNM,

z siedzibą w Toruniu, ul. Chopina 12/18, przeprowadzające Konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

 

Marcel Margowski 2b

Aeksander Szudera 2

Agata Wojtkowska 2

Szymon Nowak 3a

Zofia Bajerska 4b

Aleksander Łukawski 4a

 Mikołaj Kowalewski 6

Bartosz Kłos 6c

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

6.

Konkurs plastyczny ,,Każdy zwierz- przyjaciel mój też”

I REGIONALNA Konferencja Zoologiczna pod patronatem Starostwa Powiatowego w Złotowie i Burmistrza Miasta Złotów

Zuzanna Majewska 5c

Beata Nowicka-Jagodzińska

 

I miejsce

7.

Czwartki lekkoatletyczne

POWIATOWY, Zrzeszenie Gontyniec

Weronika Jenczyk 5a

Julia Bielawiak 5d

Natalia Buksik 5b

Amelia Nowak 6c

Szymon Musiał 6a

Kacper Schwark 6a

Wojciech Kratz 6a

Alan Jankowski 6b

Monika Łochowicz

I, II miejsce

I, II miejsce

I miejsce

III miejsce

I, I miejsce

III miejsce

I, III miejsce

II, II miejsce

8.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Drużynowych

POWIATOWY,

SP1 Chodzież

Kratz Wojtek 6a

Musiał Szymon 6a

Sporysz Aleksander 6c

Wysogląd Jakub 6c

Lehmann Alan 6d

Rolka Patryk 6d

Jankowski Alan 6b

Schwark Kacper 6a

Latosiński Dorian 6a

Monika Łochowicz

Krzysztof Piterek

II miejsce

9.

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” – turniej piłki nożnej

POWIATOWY, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

Nikodem Zając 5b

Albert Jachimowski 5a

Miłosz Huchrak 5c

Alan Augustynowicz 4b

Szymon Grząbka 5b

Szymon Światły 5b

Mikołaj Skibiński 5a

Kacper Schwark 6a

Krzysztof Piterek

III miejsce

10.

Mistrzostwa Chodzieży w pływaniu z okazji 74 rocznicy wyzwolenia miasta Chodzieży

POWIATOWY, MOSiR

Marcel Margowski 2b

Ksawery Chałubek 2b

Igor Grząbka 2b

Michalina Grabowska 5b

Wiktor Maćkiewicz 5a

Patryk Rolka 6d

Aleksander Sporysz 6c

Aleksander Żyśko 4d

Oliwe Wisiński 4d

Roksana Łyko 5c

Monika Łochowicz

Krzysztof Piterek

I, II miejsce

I, IV miejsce

II, IV miejsce

III miejsce

III miejsce

I, I miejsce

I, II miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

I, I, III miejsce – sztafety

II miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych

11.

Orlik Cup

POWIATOWY, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

Wojciech Kratz, 6a

Kacper Schwark 6a

Jakub Wysogląd 6c

Alan Lehman 6d

Alan Jankowski 6b

Albert Joachimowski 5a

Maksymilian Janiszewski 6b

Adrian Nadolny 5d

Oliwier Zygmunt 4c

Szymon Musiał 6a

Krzysztof Piterek

II miejsce

12.

Mistrzostwa Powiatowe XX Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

 

Bieg Drużynowy

POWIATOWY,

SP1 Chodzież

Joanna Czapczyk Klasa 8b

 

Wojtas Kratz 6a

Alan Lehman 6d

Szymon Musiał 6a

Dorian Latosiński 6a

Alan Jankowski 6b

Aleksander Sporysz6c

Monika Łochowicz

Remigiusz Skibiński

I miejsce

 

III miejsce                                   

13.

Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Siatkowej

POWIATOWY,

SP Szamocin

Tomasz Szymczak 6b

Maksymilian Janiszewski 6b

Alan Jankowski 6b

Kacper Schwrk 6a

Alan Jankowski 6b

Oliwier Zjawinski 6a

Kacper Kamiński 6a

Szymon Musiał 6a

Jakub Wysogląd 6c

 

Wiktoria Federowicz 7b

Martyna Marciniuk 6a

Aleksandra Mańka 6a

Sara Szyńska 6a

Blanka Bączkowska 6b

Martyna Grams 6b

Roksana Karniszewska 6b

Amelia Nowak 6d

Natalia Buksik 5b

Martyna Piasecka 5d

Monika Łochowicz

Remigiusz Skibiński

I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce

14.

Biegi Grzymalitów

OGÓLNOPOLSKI, MOSiR

Marta Laskowska 3a

klasyfikacja generalna szkół

 

Monika Łochowicz

Małgorzata Jeśko-Doręgowska

I miejsce

II miejsce

15.

Międzyszkolny Mityng Lekkoatletyczny

GMINNY,

SP1 Chodzież

Julia Jułkowska 4b

Jakub Frankowski 4d

Filip Lochyński 4a

Mikołaj Pałaszyński 4a

Alan Jankowski 6b

Patryk Rolka 6d

Mikołaj Bąk 6d

Szymon Światły 5b

Dorian Latosiński 6a

Miłosz Huchrak 5c

Andżelika Mikołajczak 7a

Nataniel Bryniarski 7c

Kamil Kuzara 7a

Maurycy Padyasek 7c

 

Sztafeta dziewczęta klasy 5-6

Sztafeta chłopcy klasy 5-6

Sztafeta dziewczęta klasy 7-8

Sztafeta chłopcy klasy 7 – 8

Monika Łochowicz

Remigiusz Skibiński

II, II miejsce

III miejsce

II miejsce

III miejsce

I, II miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

II miejsce

I miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

 

II miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

 

16.

Czwórbój Lekkoatletyczny

POWIATOWY, Zrzeszenie Gontyniec

Szymon Musiał 6a

Dorian Latosiński 6a

Wojciech Kratz 6a

Patryk Rolka 6d

Alan Jankowski 6b

Remigiusz Skibiński

III miejsce

 Projekty i programy zrealizowane w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Nazwa projektu/programu

Ranga

Termin realizacji

1.

„PROGRAM DLA SZKÓŁ” – komponent mleczny i komponent owocowo-warzywny

ogólnopolski

rok szkolny

2018/2019

2.

Czwartki lekkoatletyczne

powiatowy

rok szkolny 2018/2019

3.

SKS „Wielkopolska”

wojewódzki

rok szkolny 2019/2019

4.

„Opatrunek na ratunek”

ogólnopolska

I semestr roku szkolnego 2018/19

5.

„Adoptuj szkołę”

ogólnopolska

I semestr roku szkolnego 2018/19

6.

Akcja Życzenia świąteczne dla mieszkańców Chodzieży „W Święta razem”

miejska

16.12.2018r.

7.

Międzynarodowy Dzień Kropki pod hasłem „Jestem wyjątkowy”.

światowy

22.09.2018r.

8.

Kampania społeczna #17 milionów - z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego 

ogólnopolski

09.10.2018r.

9.

Projekt „Lekcje z klasą”

ogólnopolski

rok szkolny 2018/2019

10.

Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej. Program promocji zdrowia i profilaktyki uniwersalnej

wojewódzki

rok szkolny 2018/2019

11.

Program „Bieg po zdrowie”

ogólnopolski

styczeń – maj 2019r.

12.

„Paka dla Starszaka”

miejski

grudzień 2018r.

13.

Szkolny Klub Sportowy

wojewódzki

rok szkolny 2018/2019

14.

Wielka mapa Polski

ogólnopolski

04-06.2019r.

15.

Lekkoatletyczne Czwartki

powiatowy

08, 22, 30 maj 2019r.

16.

,,Przyroda w klasie”

ogólnopolski

rok szkolny 2018/2019

17.

,,Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej”.

ogólnopolski

rok szkolny 2018/2019

18.

Akcja internetowa Głosu Wielkopolskiego – „Szkoła przyjazna uczniom”

wojewódzki

grudzień 2018r. – styczeń 2019r.

19.

Nakręcenie filmu promującego wpływ sportu na zdrowie i przystąpienie do konkursu „Dzieciaki do rakiet”

ogólnopolski

listopad 2018r.     -  luty 2019r.

20.

spotkanie z orkiestrą chodzieską w ramach współpracy z Radą Rodziców i projektu „Odkrywaj, doświadczaj”

 

miejski/szkolny

marzec 2019r.

21.

Projekt edukacyjny „Wiem – nie biorę! Jestem bezpieczny” 

ogólnopolski

rok szkolny 2018/2019