Search

Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2012/2013

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych w r. szk. 2012/13

 

Konkursy Międzynarodowe

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny- KANGUR 2013 dla kl. III-VI

 

W kategorii Żaczek.

Wyróżnienie- Aleks Bugajski   II c

W kategorii Maluch

Wynik - Bardzo dobry – Kacper Hak III c,

Wyróżnienia - Kacper Menski   III b,   Aleksander Wleczyk   III b, Adrian Michniewicz   IVa, Gracjan Grabianowski   IV b

W kategorii Beniamin

Wyróżnienie: Bartosz Ewert V b, Jagoda Nowak VI a, Martyna Rybka VI b, Paulina Rybka         VI b, Gracjan Kita VI c, Weronika Nowak VI c, Alan Juszczyk  VI c, Klaudia Menska  VI c, Kacper Sobieralski  VI a

 

Konkursy Ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

 Laureaci:  Paulina Rybka VI b

Wyróżnienia; Mateusz Szuda VI b,        Radosław Jandy VI c, Alan Juszczyk VI c, Tymoteusz Kokosz VI a, Weronika Nowak VI c

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny 2012

Olga Marciniak miejsce 12-  Dyplom wyróżnienie

Julia Jabłońska  miejsce 13 - Dyplom wyróżnienie

Julia Walczak   miejsce 14 - Dyplom wyróżnienie

Karolina Marciniak  miejsce 14 - Dyplom wyróżnienie

Natalia Karbowniczek  miejsce 15 - Dyplom wyróżnienie

Kacper Hak   miejsce 15 - Dyplom wyróżnienie

 

Konkurs Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”

Wiktoria Fedorowicz  I b – III miejsce w etapie regionalnym i tytuł finalisty

Maciej Strzałkowski   III c – wyróżnienie w etapie regionalnym

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój choinkowy anioł”.

I miejsce-Sandra Marcinkiewicz V b,          

 II miejsce –Tomasz Krupa IV a, Aleksandra Nowak V b

Wyróżnienia otrzymali; Patrycja Doręgowska II c ,  Natalia Hajt I c,     Sebastian Kopij I c,     Dominika DziekanV a,  Miłosz Hajt IV b,   Urszula Kowalska VI c, Klaudia Nowak V c, Weronika Nowak VI c,       Wiktoria Polcyn V b,         Mateusz Szuda VIb,  Oriana Szymkowiak VI b,   Weronika Śróda V b,  Tomasz Wachowiak VI b

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny -„Moje Anioły.” 

W konkursie do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano prace

Wiktorii Janickiej I c,     Patrycji Doręgowskiej II c,      Remigiusza Doręgowskiego V c

 

Etap wojewódzki XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2012/2013 dla Dzieci i Młodzieży Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu

Finalistka Patrycja Doręgowska kl. II c

 

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego  Konkursu „VANCOUVER 2010 I LONDYN 2012”.

najlepszy wynik  w województwie  - Weronika Nowak z klasy VI c 

 

Konkursy Wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy  Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Tymoteusz Kokosz VI a-  finalista

 

Wojewódzki Konkurs MatematycznyKuratorium Oświaty w Poznaniu

 Laureatkiten wynik zapewnił im maksymalną liczbę punktów ze sprawdzianu po klasie VI:

Nowak Weronika  VIc

Rybka Paulina   VIb

Finalistka: Nowak Jagoda VIa

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Chwała bohaterom. Powstanie wielkopolskie 1918/1919 oczami najmłodszych” 

II miejsce Patrycja Puziak kl. I c

 

Konkursy Ponadpowiatowe

V Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

Paulina Rybka  VI b  II miejsce- laureatka V Olimpiady Ekologicznej

 

VIII Okręgowy konkurs o tematyce przyrodniczo-łowieckiej pt. „Łowiectwo w oczach dziecka”

Nagrodzona Julianna Jesion  z kl. I c

 

Konkursy Powiatowe

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla kl. VI

I miejsce - Zuzanna Wypusz VI c

III miejsce - Alan Juszczyk VI c

 

Konkurs plastyczny „Jan Paweł II - papież wiary, nadziei i miłości”.

I miejsce Oliwer Marcinkiewicz kl.  IV b 

 

Powiatowy Konkurs Prewencyjny

II miejsce-    drużyna w składzie:  Albert Januchowski VI b, Patryk Śluzalek    VI b,

                   Jakub Ludwiczak  VI a, Sandra Marcinkiewicz V b

Konkurs powiatowy „Mistrz Tabliczki Mnożenia” kl. IV-V  -  Lipiny

       III miejsce- Miłosz Hajt – IV b       

 

Konkursy Międzyszkolne

Konkurs zorganizowany przez Nadleśnictwo Podanin Leśny maraton fotograficzny”.

II miejsce Weronika Nowak VI c ,

 wyróżnienia;   Paulina Kozłowska VI c, Remigiusz Doręgowski V c, Zuzanna Wypusz VI c, Klaudia Nowak V c, Ewa Kowalska IV b,  Jagoda Narewska VI a, Urszula Kowalska VI c

 

Konkurs plastyczny pt: „Kosmiczna Szkoła marzeń”

II miejsce – Dawid Schmidt

III miejsce – Krystian Łabój

Wyróżnienie otrzymała Nikola Munc


Ważniejsze osiągnięcia sportowe w r. szk. 2012/13

II miejsce w Sztafetowych Biegach Ulicznych

1.    Czarnolewska Maja 4b

2.    Kruszka Olga 4b

3.    Salej Julia 4b

4.    Dziekan Dominika 5a

5.    Krupa Weronika 5b

6.    Kmiotek Joanna 5b

7.    Skarupa Maria 6b

 

III miejsce w Sztafetowych Biegach Ulicznych

1.    Fedorowicz Kacper 5a

2.    Niedźwiecki Jakub 5a

3.    Dreger Kacper 6b

4.    Śluzalek Patryk 6b

5.    Wieczorek Kamil 6c

6.    Ciamciak Olaf 6c

7.    Kowalczyk Jakub 6a

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt

      1. Pilich Roksana 6a

      2. Sobczak Adrianna 6a

      3. Karpińska Natalia 6a

      4. Kienitz Klaudia 6a

      5. Noculak Paulina 6b

      6. Skarupa Maria 6b

      7. Narewska Jagoda 6a

      8. Amanowicz Oriana 6c

      9. Cyrulik Katarzyna 6c

      10. Szykowna Liwia 6c

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców

      1. Doręgowski Remigiusz 5c

      2. Frydrych Miłosz 6c

      3. Jandy Radosław 6c

      4. Sędłak Jakub 6c

      5. Wieczorek Kamil 6c

      6. Ciamciak Olaf 6c

      7. Pawlak Mateusz 6c

      8. Micek Alan 6c

      9. Śluzalek Patryk 6b

      10. Januchowski Albert 6b

      11. Tutaj Kamil 6b

III miejsce w Turnieju Piłkarskim o Puchar Marka Wielgusa

      1. Kubiaczyk Hubert 4a

      2. Hamerliński Dawid 4a

      3. Sobieszczyk Antoni 4a

      4. Kendziora Kewin 4c

      5. Nowak Kacper 4c

      6. Micek Oliwer 2c

      7. Nalepa Dionizy 4b

I miejsce w Ogólnopolskim Biegu Grzymalitów

      1. Łuczak Agata 2a

      2. Czapczyk Jakub 2b

      3. Czarnolewska Maja 4b

 

II miejsce w Ogólnopolskim Biegu Grzymalitów

1.    Kmiotek Joanna 5b

III miejsce w Ogólnopolskim Biegu Grzymalitów

1.    Ziembikiewicz Wiktoria 2b

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Ziemnym

1.    Menski Kacper 3b

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Ziemnym

1.    Fengier Maria 5c

2.    Jandy Radosław 6c

 

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Ziemnym

1.    Doręgowska Patrycja 2c

2.    Doręgowski Remigiusz 5c

3.    Kowalska Urszula 6c