Search

Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2013/2014 r.

Klasy IV - VI

Lp.

Nazwa i ranga konkursu

Osiągnięcia

1.

„VI Ekologiczna Olimpiada Ponadpowiatowa Subregionu Północnej Wielkopolski” – etap ponadpowiatowy

II miejsce – Bartosz Ewert 6b

2.

„Wojewódzki konkurs plastyczny o Powstańcach Wielkopolskich” – etap wojewódzki

Wyróżnienia:

Aleksandra Nowak 6a

Nikola Czekalska 6a

3.

„VI Ekologiczna Olimpiada Ponadpowiatowa Subregionu Północnej Wielkopolski” – etap powiatowy

Wyróżnienie – Bartosz Ewert

4.

„Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy” – etap rejonowy

Miłosz Hajt 5b – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

5.

„Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy” – etap szkolny

Wyróżnienia:

Dawid Eichstaedt 6b

Bartosz Ewert 6b

Miłosz Hajt 5c

Marta Kryger 6c

Monika Mocarska 6c

6.

„Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego” – etap szkolny

I miejsce – Miłosz Hajt

II miejsce – Marcelina Mikołajczak

III miejsce – Julia Najder

7.

„Dzieci dzieciom pod choinkę” – konkurs szkolny na najpiękniejszą baśń

I miejsce – Rita Malinowska 4a

II miejsce - Wiktoria Szychta 4b i Patrycja Boeske 4a

8.

„Tuwim dzieciom” –  szkolny konkurs recytatorski

I miejsce – Dominika Dziekan 6a

II miejsce – Tomasz Krupa 5a

III miejsce – Olga Kruszka 5b

9.

„Lokomotywą Tuwima zajadę daleko” – szkolny konkurs plastyczny

I miejsce – Julia Januchowska 5b

II miejsce – Natalia Kałużna 5c

III miejsce – Wiktoria Chmiel 5c

10.

„Konkurs na projekt okładki swojej ulubionej książki”

I miejsce – Rita Malinowska 4a

II miejsce – Wiktoria Strachel 4c

III miejsce – Maks Siwiński 4a

11.

”Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” – szkolny konkurs plastyczny

Wyróznienia:

Maria Iglewska 4b

Julia Najder 6c

Franciszek Olejniczak 5c

Maciej Dziuba 6b

12.

„Szkolny konkurs wiedzy o Powstaniu  Wielkopolskim” 

I miejsce – Strzałkowski Maciej 4c

II miejsce – Olejniczak Franciszek 5c

III miejsce – Michniewicz Adrian 5a

13.

„Mistrzostwa powiatu w piłkę ręczną”

II miejsce

14.

„Mistrzostwa rejonu pilskiego w piłkę ręczną”

V miejsce

15.

„Mistrzostwa powiatu w halową piłkę nożną”

V miejsce

16.

„Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych”

V miejsce

17.

„Szkolny turniej warcabowy”

I miejsce – Kacper Fedorowicz 6a

II miejsce – Karolina Ławniczak 6c

III miejsce – Kacper Nowak 5 c

IV miejsce – Konrad Świtek 6a

V miejsce – Marcin Poznański 6c

18.

„Szkolna liga kl.IV”

I miejsce – 4a

II miejsce – 4c

III miejsce – 4b

19.

„Szkolna liga kl.V”

I miejsce – 5a

II miejsce – 5c

III miejsce – 5b

20.

„Szkolny konkurs tenisa stołowego”

I miejsce – Kacper Fedorowicz 6a

II miejsce – Adrian Ciesiółka 6b

III miejsce – Igor Kaczmarek 6a

IV miejsce – Julianna Nawrocka 6c

21.

„Mistrzostwa Chodzieży w pływaniu z okazji Rocznicy Wyzwolenia Miasta”

I miejsce:

Małachowski Adrian 5c (2x)

Kamińska Zuzanna 4a

Sztafeta dziewcząt 4 x 25

 

II miejsce:

Janicka Wiktoria (2x)

Grabowski Radosław

Piosik Eliza 4a (2x)

Jesiołowski Oliwier

Małkowski Szymon 4

Czarnolewska Maja 5b

Matkowski Konrad 5b

Pietras Kamil

Sztafeta chłopców 4 x 25

 

III miejsce:

Srokowksa Klaudia

Kamińska Zuzanna 4a

Czarnolewska Maja 5b

Jesiołowska Inez

Jesiołowski Oliwier

 

II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych

 

 

KLASY I - III 

Lp.

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Laureaci

1.

Quiz dla klas II „Jestem bezpieczny”

szkolny (między klasowy)

Przyznano I miejsca za najwyższy wynik w każdej klasie II:

2a – Oliwia Błachnio

2b – Honorata Jaworska, Jakub Małkowski

2c – Wiktoria Janica

2.

Konkurs czytelniczy „Czy znasz baśnie J.Ch. Andersena?”

szkolny (dla klas III)

I miejsce – Paweł Siurek kl. 3c

II miejsce – Milena Romańczyk kl. 3c,

                 - Maksymilian Popiołek kl. 3a

III miejsce – Antonina Kokosz kl. 3b

                  - Kacper Kędziora kl. 3a

3.

Konkurs plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

szkolny

I miejsce – Dawid Michalak kl. 3a

II miejsce – Oliwia Błachnio kl. 2a

III miejsce – Klaudia Srokowska 2c

Wyróżnienia:

Hanna Dygułła kl. 2b

Bogumiła Eichstadt kl. 2b

Maksymilian Paczkowski kl. 3b

4.

Turniej umiejętności klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Chodzieży

szkolny (między klasowy)

I miejsce – klasa III b (tytuł „Szkolnych Omnibusów”)

II miejsce – klasa III c

III miejsce – klasa III a

5.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

szkolny

Wyróżnienia:

Kamil Żak – kl. 1b

Paweł Siurek – kl. 3c

Natan Radzicki – kl. 3a

Jan Tomaszewski – kl. 2b

6.

Konkurs recytatorski „poety in English”

 

 

 

szkolny (dla klas III)

I miejsce – Milena Romańczyk kl. 3c

II miejsce – Maksymilian Popiołek kl. 3a

III miejsce – Laura Kobicka kl. 3a

7.

„Konkurs Plastyczny im. Leona Prauzińskiego z okazji 95. rocznicy Powstania Wielkopolskiego”

wojewódzki

Wyróżnienie – Radosław Grabowski kl. 2a

8.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom”

ogólnopolski

Na etapie powiatowym zostali wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie kl. III c  
Mateusz Lipczyński oraz Kacper Sikorski

 

9.

„Mój niepełnosprawny kolega”

między powiatowy

 

(uczestnikiem konkursu mógł zostać uczeń szkoły podstawowej

lub gimnazjalnej

zamieszkujący jeden z powiatów: pilski, czarnkowsko - trzcianecki, złotowski, chodzieski i

wągrowiecki)

 

Wyróżnienia w kategorii prace plastyczne:
Zuzanna Swosińska - kl. 3b
Kamil Kuzara - kl. 2a.

 

10.

Konkurs „STOP – SMS. Kartki świąteczne piszemy ręcznie”

 

szkolny

Klasy II:
I miejsce – Olga Zydor kl. 2c
II miejsce – Natalia Hajt kl. 2c
III miejsce – Kamil Kuzara kl. 2a
 
Klasy III:
I miejsce – Mikołaj Michna kl. 3c
II miejsce – Patrycja Doręgowska kl. 3c
III miejsce – Lena Łopatin kl. 3c