Search

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Klasy IV - VI

 

Lp.

Nazwa i ranga konkursu

Ranga

Osiągnięcia

1.

„VI Ekologiczna Olimpiada Ponadpowiatowa Subregionu Północnej Wielkopolski”

ponadpowiatowy

II miejsce – Bartosz Ewert 6b

2.

„Wojewódzki konkurs plastyczny o Powstańcach Wielkopolskich”

wojewódzki

Wyróżnienia:

Aleksandra Nowak 6a

Nikola Czekalska 6a

3.

„Podaj eko dłoń naszej planecie” – konkurs plastyczny

wojewódzki

Wyróżnienia:

N. Krzemieniewska

Z. Swosińska

M. Maziarz

M. Paczowski

P. Bałaga

N. Wypich

O. Marcinkiewicz

J. Salej

S. Wiśniewska

4.

„Zapobiegamy pożarom”

ogólnopolski

--------

5.

„Podaj łapę, podaj dłoń”

powiatowy

Wyróżnienie:

Ewa Kowalska 5b

6.

„Mój niepełnosprawny kolega”

powiatowy

I miejsce – Julia Najder

7.

„Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik”

ogólnopolski

Wyróżnienia:

Bartosz Ewert 6b

Marcelina Mikołajczak 6c

Marcin Poznański 6c

8.

„Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy”

wojewódzki

Finalista – Miłosz Hajt 5b

9.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

międzynarodowy

Wyróżnienia:

Natalia Hajt 2c

Oliwer Jóźwiak 2c

Agata Lewandowska 2a

Inez Jesiołowska 3a

Alicja Kowalska 3c

Gracjan Grabianowski 5b

Aleksander Wleczyk 4b

Kacper Menski 4b

10.

„Konkurs wiedzy o BRD”

powiatowy

VI miejsce

Sandra Marcinkiewicz 6b

Julia Niedopytała 6b

Bartosz Ewert 6b

Hubert Kantorowski 6b

11.

„Konkurs Recytatorski Twórczości Własnej”

gminny

Wyróznienie:

Miłosz Hajt 5b

12.

„Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego”

powiatowy

III miejsce – Maria Fengier 6c

13.

„Powiatowy Turniej Prewencji”

powiatowy

V miejsce

Hubert Kantorowski 6b

Sandra Marcinkiewicz 6b

Bartosz Ewert 6b

Konrad Matkowski 5b

14.

„Palić, nie palić, oto jest pytanie” – konkurs plastyczny

powiatowy

III miejsce – Dionizy Nalepa 5b

15.

„Rozwiń talent na scenie – English Drama Competition”

międzyszkolny

III miejsce

16.

„Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy”

szkolny

Wyróżnienia:

Dawid Eichstaedt 6b

Bartosz Ewert 6b

Miłosz Hajt 5c

Marta Kryger 6c

Monika Mocarska 6c

17.

„Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego”

szkolny

I miejsce – Miłosz Hajt

II miejsce – Marcelina Mikołajczak

III miejsce – Julia Najder

18.

„Mistrz Tabliczki Mnożenia”

powiatowy

Natalia Szymczak

Kacper Hak

 

 

 

 

 

Konkursy szkolne

 

 

19.

„Dzieci dzieciom pod choinkę” – konkurs szkolny na najpiękniejszą baśń

 

I miejsce – Rita Malinowska 4a

II miejsce - Wiktoria Szychta 4b i Patrycja Boeske 4a

20.

„Czy znasz baśnie J. Ch. Andersena?”

 

I miejsce – Paweł Siurek 3c

II miejsce – Milena Romańczyk 3c

                     Maksymilian Popiołek 3a

III miejsce – Antonina Kokosz 3b

                       Kacper Kędziora 3a

21.

„Tuwim dzieciom” –  szkolny konkurs recytatorski

 

I miejsce – Dominika Dziekan 6a

II miejsce – Tomasz Krupa 5a

III miejsce – Olga Kruszka 5b

22.

„Lokomotywą Tuwima zajadę daleko” – szkolny konkurs plastyczny

 

I miejsce – Julia Januchowska 5b

II miejsce – Natalia Kałużna 5c

III miejsce – Wiktoria Chmiel 5c

23.

„Konkurs na projekt okładki swojej ulubionej książki”

 

I miejsce – Rita Malinowska 4a

II miejsce – Wiktoria Strachel 4c

III miejsce – Maks Siwiński 4a

24.

”Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” – szkolny konkurs plastyczny

 

Wyróznienia:

Maria Iglewska 4b

Julia Najder 6c

Franciszek Olejniczak 5c

Maciej Dziuba 6b

25.

„Szkolny konkurs wiedzy o Powstaniu  Wielkopolskim” 

 

I miejsce – Strzałkowski Maciej 4c

II miejsce – Olejniczak Franciszek 5c

III miejsce – Michniewicz Adrian 5a

26.

„Kartka Wielkanocna”

 

I miejsce – Oskar Dziuba 6b

II miejsce – Maciej Dziuba 6b

III miejsce – Aleksandra Zawartka 6a

27.

„Matematyczny Czar Par”

 

I miejsce – Gracjan Grabianowski

                    Miłosz Hajt 5b

II miejsce – Kacper Menski

                     Mateusz Sobczak 4b

III miejsce – Karolina Peksa

                      Zuzanna Kamińska 4a

 

I miejsce – Klasa 5b

II miejsce – Klasa 4b

III miejsce – Klasa 4a

28.

„Zaprojektuj okładkę lektury”

 

I miejsce – Agata Maczyńska 4a

II miejsce – Rita Malinowska 4a

                     Patrycja Boeske 4a

III miejsce – Wiktoria Strachel 4c

Wyróżnienia:

Tomasz Janc 5a

Adrian Michniewicz 5a

Alicja Mielcarek 4a

Dawid Brauza 4a

29.

„Konkurs wiedzy informatycznej”

 

I miejsce – Fabian Jesiołowski 6a

30.

„Konkurs o lesie”

 

I miejsce – Miłosz Hajt 5b

Wyróżnienia:

Monika Mocarska 6c

Ewa Kowalska 5b

Paulina Bałaga 5b

Franicszek Olejniczak 5c

31.

„Supermatematyk klas piątych”

 

I miejsce – Adrian Michniewicz 5a

II miejsce – Franciszek Olejniczak 5c

III miejsce – Aleksandra Bielejewska 5c

32.

„Czytanie ze zrozumieniem – j. angielski”

 

I miejsce – Agata Łuczak 3a

II miejsce – Olga Marciniak 3c

III miejsce – Natalia Baumgart 3b

33.

„Szkolny Konkurs Ortograficzny”

 

Klasy 4

I miejsce – Julia Jabłońska 4c

II miejsce – Aleksandra Dziubała 4c

III miejsce – Julia Walczak 4b

Klasy 5

I miejsce – Miłosz Hajt 5b

II miejsce – Julia Januchowska 5b

III miejsce – Nadia Baczyńska 5c

34.

„Nie taka gramatyka straszna, jak ją malują”

 

I miejsce – Maria Fengier 6c

II miejsce – Nikola Czekalska 6a

III miejsce – Marcelina Mikołajczak 6c

35.

„Idzie wiosna, idzie”

 

I miejsce – Julia Świderska 6b

II miejsce – Aleksandra Bielejewska 5c

III miejsce – Piotr Waszak 6c

Wyróżnienie:

Agata Maczyńska 4a

36.

„Z wizytą na Olimpie”

 

I miejsce – klasa 5a

II miejsce – klasa 5 c

III miejsce – klasa 5b

37.

„Wiosna w obiektywie”

 

I miejsce – Rita Malinowska 4a

II miejsce – Marcelina Mikołajczak 6c

III miejsce – Patrycja Boeske 4a

Wyróżnienia:

Julianna Nawrocka 6c

Maksymilian Siwiński 4a

Tymon Piwiński 6c

38.

„Szkolny Mistrz Klawiatury”

 

I miejsce – Mikołaj Szykowny 6a

                    Jakub Czarnecki 6b

39.

„Sztafeta Biblijna”

 

I miejsce – Maciej Strzałkowski 4c

II miejsce – Kacper Hak 4c

III miejsce – Weronika Wiśniewska 6c

40.

„Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

 

15 wyróżnień

41.

„Mój szkolny kolega z misji”

 

20 wyróżnień

42.

„Na urodziny mojego miasta i mojej szkoły”

 

Klasy 4

I miejsce – Aleksandra Dziubała 4c

II miejsce – Zuzanna Kamińska 4a

III miejsce – Eliza Piosik 4a

                       Nikodem Surma 4a

Klasy 5, 6

I miejsce – Marcelina Mikołajczak 6c

II miejsce – Joanna Milewska 5c

III miejsce – Gracjan Grabianowski 5b

43.

„Przyroda w poezji”

 

Klasy 4

I miejsce – Patrycja Boeske 4a

II miejsce – Maciej Strzałkowski 4c

III miejsce – Julia Jabłońska 4c

Klasy 5

I miejsce – Martyna Foethke 5c

II miejsce – Gracjan Grabianowski 5b

III miejsce – Daria Kmiotek 5b

Klasy 6

I miejsce – Dominika Dziekan 6a

II miejsce – Karolina Ławniczak 6c

III miejsce – Wiktoria Polcyn 6b

Wyróżnienia:

Miłosz Hajt 5b

Maja Czarnolewska 5b

Gracjan Grabianowski 5b

44.

„English Speeling Master”

 

I miejsce – Franciszek Olejniczak 5c

II miejsce – Gracjan Grabianowski 5b

III miejsce – Nikola Czekalska 6a

45.

„Ratujemy i uczymy ratować”

 

I miejsce – Oliwia Biskupska 3b

II miejsce – Wiktoria Bielejewska 3c

III miejsce – Natalia Staśkowiak 3b

46.

„Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej”

 

I miejsce – Maciej Strzałkowski 4c

II miejsce – Szymon Kaja 5b

III miejsce – Natalia Nowacka 5c

                      Gracjan Grabianowski 5b

47.

„Europejska gazetka w naszej szkole”

 

I miejsce – klasa 6a

II miejsce – klasa 5c

III miejsce – klasa 4c

48.

„A Ty co wiesz o Chodzieży?”

 

I miejsce – Maciej Strzałkowski 4c

49.

„Mały Ratownik”

 

I miejsce – klasa 6b

II miejsce – klasa 6c

III miejsce – klasa 6a

50.

„Konkurs na najlepszego czytelnika – Zostań czytelnikiem roku”

 

I miejsce – Patrycja Boeske 4a

 

 

 

 

Zawody sportowe

 

 

51.

„Mistrzostwa powiatu w piłkę ręczną”

powiatowy

II miejsce

Gracjan Dąbrowicz 6b

Adrian Ciesiółka 6b

Hubert Kantorowski 6b

Bartosz Ewert 6b

Gracjan Zdun 6c

Remigiusz Doręgowski 6c

Jan Karniszewski 6c

Oskar Rosół 6a

Mikołaj Szykowny 6a

Igor Kaczmarek 6a

 

52.

„Mistrzostwa rejonu pilskiego w piłkę ręczną”

rejonowe

V miejsce

53.

„Mistrzostwa Powiatu w piłkę koszykową”

powiatowe

II miejsce

Gracjan Zdun 6c

Emanuel Piotrowski 6c

Jan Karniszewski 6c

Oskar Rosół 6a

Adrian Ciesiółka 6b

Hubert Kantorowski 6b

Gracjan Dąbrowicz 6b

Bartosz Ewert 6b

Jakub Karpiński 6c

Remigiusz Doręgowski 6c

54.

„Wielkopolski Turniej Orlika” – etap powiatowy

powiatowe

IV miejsce

Bartosz Ewert 6b

Hubert Kantorowski 6b

Adrian Ciesiółka 6b

Gracjan Dąbrowicz 6b

Oskar Rosół 6a

Jakub Niedźwiecki 6a

Mikołaj Szykowny 6a

Gracjan Zdun 6c

Jakub Karpiński 6c

55.

„Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych”

powiatowe

II miejsce – Joanna Kmiotek 6b

56.

„Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową”

powiatowe

III miejsce dziewcząt

Aleksandra Nowak 6a

Marcelina Mikołajczak 6c

Joanna Kmiotek 6b

Weronika Krupa 6b

Sandra Marcinkiewicz 6b

Oliwia Stencelewicz 6c

Nadia Baczyńska 5c

Agata Dróbka 6a

Oliwia Bojańska 6a

 

VI miejsce chłopców

Remigiusz Doręgowski 6c

Bartosz Ewert 6b

Hubert Kantorowski 6b

Gracjan Dąbrowicz 6b

Adrian Ciesiółka 6b

Gracjan Zdun 6c

Oskar Rosół 6a

Jakub Karpiński 6c

Emanuel Piotrowski 6c

57.

„Sztafetowe Biegi uliczne” – etap powiatowy

powiatowe

III miejsce dziewcząt

Nadia Baczyńska 5c

Joanna Kmiotek 6b

Julia Salej 5b

Olga Kruszka 5b

Julia Walczak 4b

Stefania Nochowicz 5c

 

IV miejsce chłopców

Bartosz Ewert 6b

Oskar Rosół 6a

Jakub Niedżwiecki 6a

Hubert Kubiaczyk 5a

Dawid Kucharski 4

58.

„Wojewódzkie mistrzostwa LZS w biegach przełajowych”

wojewódzkie

 

59.

„Mistrzostwa Powiatu w tenisie ziemnym"

powiatowe

II miejsce – Remigiusz Doręgowski 6c

IV miejsce – Patrycja Doręgowska 3c

IV miejsce - Maria Fengier 6c

60.

„Mistrzostwa powiatu w halową piłkę nożną”

powiatowe

V miejsce

61.

„Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych”

powiatowe

V miejsce

 

„Ogólnopolski Bieg Grzymalitów”

ogólnopolskie

I miejsce – Jakub Czapczyk 3

II miejsce – Joanna Czapczyk 3

II miejsce – Maja Czarnolewska 5b

 

II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych

62.

„Szkolny turniej warcabowy”

 

I miejsce – Kacper Fedorowicz 6a

II miejsce – Karolina Ławniczak 6c

III miejsce – Kacper Nowak 5 c

IV miejsce – Konrad Świtek 6a

V miejsce – Marcin Poznański 6c

63.

„Szkolna liga kl.IV”

 

I miejsce – 4a

II miejsce – 4c

III miejsce – 4b

64.

„Szkolna liga kl.V”

 

I miejsce – 5a

II miejsce – 5c

III miejsce – 5b

65.

„Mistrzostwa Chodzieży w pływaniu z okazji Rocznicy Wyzwolenia Miasta”

 

I miejsce:

Małachowski Adrian 5c (2x)

Kamińska Zuzanna 4a

Sztafeta dziewcząt 4 x 25

 

II miejsce:

Janicka Wiktoria (2x)

Grabowski Radosław

Piosik Eliza 4a (2x)

Jesiołowski Oliwier

Małkowski Szymon 4

Czarnolewska Maja 5b

Matkowski Konrad 5b

Pietras Kamil

Sztafeta chłopców 4 x 25

 

III miejsce:

Srokowksa Klaudia

Kamińska Zuzanna 4a

Czarnolewska Maja 5b

Jesiołowska Inez

Jesiołowski Oliwier

 

II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych

66.

„Szkolny turniej tenisa stołowego”

 

I miejsce – Kacper Fedorowicz 6a        II miejsce – Adrian Ciesiółka 6b           III miejsce – Igor Kaczmarek 6a              IV miejsce – Julianna Nawrocka 6c

 

Klasy I - III

NAZWA KONKURSU

RANGA

ORGANIZATOR/

ODPOWIEDZIALNI

LAUREACI

Quiz dla klas II „Jestem bezpieczny” - wrzesień

Szkolny/dla klas II

M. Jeśko – Doręgowska, A. Ambrożuk, M. Kaczmarek

Przyznano I miejsca za najwyższy wynik w każdej klasie II:

2a – Oliwia Błachnio

2b – Honorata Jaworska,  

        Jakub Małkowski

2c – Wiktoria Janicka

Czy znasz baśnie J. Ch. Andersena?” – konkurs czytelniczy - październik

Szkolny/dla klas III

I. Kosowska, B. Dymek

I miejsce

Paweł Siurek kl. 3c

II miejsce

Milena Romańczyk kl. 3c,

Maksymilian Popiołek kl. 3a

III miejsce

Antonina Kokosz kl. 3b

Kacper Kędziora kl. 3a

„Nie pal przy mnie, proszę”- konkurs plastyczny – październik/listopad

Szkolny

B. Pilarska

I miejsce

Dawid Michalak kl. 3a

II miejsce

Oliwia Błachnio kl. 2a

III miejsce

Klaudia Srokowska 2c

Wyróżnienia:

Hanna Dygułła kl. 2b

Bogumiła Eichstadt kl. 2b

Maksymilian Paczkowski

kl. 3b

 

 

„Działanie kluczem do świata wiedzy”- turniej umiejętności klas trzecich SP3 w Chodzieży - listopad

Szkolny/dla klas III

J. Wiśniewska, M. Matyja, M. Umeniuk

I miejsce – klasa III b (tytuł „Szkolnych Omnibusów”)

II miejsce – klasa III c

III miejsce – klasa III a

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” – konkurs plastyczny - listopad

Szkolny

B. Dymek, I. Kosowska

Wyróżnienia:

Kamil Żak – kl. 1b

Paweł Siurek – kl. 3c

Natan Radzicki – kl. 3a

Jan Tomaszewski – kl. 2b

„Opakowanie dla kogoś wyjątkowego” – konkurs w ramach projektu UNICEF „Gwiazdka dla Afryki – listopad/luty

Szkolny

M. Jeśko - Doręgowska

Dyplomy za I miejsce: Amelia Nowak kl. 1c

Klaudia Srokowska kl.2c

Kacper Kopczyński kl. 2b

Paweł Siurek kl. 3c

Oskar Dziuba kl. 6b

Olga Zydor kl. 2c

Wyróżnienia:

Oliwia Michalska kl. 3c

Maja Czarnolewska kl. 5b

Julia Januchowski kl. 5b

Zofia Kulesza kl. 3a

Kacper Dziuba kl. 2c

Kacper Nowak kl. 5c

Aleksandra Bielejewska kl. 5c

Patrycja Puziak kl. 2c

Artur Puziak kl. 2c

Julianna Nawrocka kl. 6c

Marcin Poznański kl. 6c

 

„Pocztówka dla Afryki” – w ramach projektu UNICEF „Gwiazdka dla Afryki” – listopad/luty

Ogólnopolski

M. Jeśko - Doręgowska

Do zwycięzców zakwalifikowano kartkę klasy 3c

„Poety in English” – konkurs recytatorski - grudzień

Szkolny/dla klas III

K. Kozakiewicz, M. Kalupa

I miejsce – Milena Romańczyk kl. 3c

II miejsce – Maksymilian Popiołek kl. 3a

III miejsce – Laura Kobicka kl. 3a

„STOP – SMS. Kartki świąteczne piszemy ręcznie” - grudzień

Szkolny/ dla klas II i III

M. Jeśko - Doręgowska

Klasy II:
I miejsce – Olga Zydor kl. 2c
II miejsce – Natalia Hajt kl. 2c
III miejsce – Kamil Kuzara kl. 2a
 
Klasy III:
I miejsce – Mikołaj Michna kl. 3c
II miejsce – Patrycja Doręgowska kl. 3c
III miejsce – Lena Łopatin kl. 3c

 

„Pomysł na feryjną nudę” – konkurs w ramach projektu „Bezpieczne i rozważne ferie” – styczeń/luty

Szkolny

M. Jeśko - Doręgowska

Wyróżnienia za najciekawsze pomysły:

Jakub Gramowski kl. 1b

Monika Mocarska kl. 6b

Kamil Kuzara kl. 2a

Klaudia Srokowska kl. 2c

Dagmara Szwark kl. 3a

Wiktoria Bielejewska kl. 3c

Kinga Śróda kl. 3a

Mateusz Hak kl. 2c

Honorata Jaworska kl. 2b

Olga Wichłacz kl. 4b

Anastazja Popiołek kl. 3c

Kacper Kamiński kl. 1a

„Bezpieczny stok. Bezpieczne zabawy na śniegu” – konkurs plastyczny - styczeń

Szkolny/ uczniowie uczęszczający do świetlicy

B. Dymek

Nagrodzeni uczniowie z kl. I-III:
I miejsce Krzemieniewska Natalia kl. 3b
II miejsce Kokosz Antonina kl. 3b
II miejsce Szafrański Krzysztof kl. 2b
III miejsce Kopaliński Dawid kl. 2a

III miejsce

Hedke Aleksandra kl. 1b

 

„Moje Anioły” - styczeń

 

Ogólnopolski

 

Wychowawcy kl. I-III, nauczyciele plastyki

Wyróżnienie:

Maksymilian Popiołek

Kamil Kuzara  kl. 2a

 

„Skąd się bierze woda w kranie?” – konkurs plastyczny - luty/marzec

Gminny

Nauczyciele plastyki

III miejsce – Honorata Jaworska kl. 2b

Wyróżnienie – Agata Maczyńska kl. 4a

„Idzie wiosna, wiosna idzie” – konkurs literacki - marzec

Szkolny

J. Rewolińska, I. Kosowska

 

I miejsce – Mateusz Lipczyński kl. 3c

II miejsce – Szymon Ślefarski kl. 3c

III miejsce – Kamil Kuzara kl. 2a

Zaprojektuj własny komiks – „Zawsze i wszędzie żyj bezpiecznie!” – konkurs plastyczny - marzec

Szkolny

M. Kaczmarek

I miejsce:

Wiktor Borysionek – kl. 4b

Rafał Ścigała – kl. 2a

II miejsce:

Paweł Siurek – kl. 3c

Mateusz Lipczyński – kl. 3c

 

III miejsce:

Zosia Borysionek – kl. 1a

Oliwia Bajan – kl. 2b

Wyróżnienie:

Wiktoria Pytel – kl. 2a

Gabriela Poznańska – kl. 2c

 

„Przyroda w poezji”- konkurs recytatorski  - marzec

Szkolny

 

M. Umeniuk

MIEJSCE I

MARIA SARNOWSKA KLASA I D

MIEJSCE II

BARTOSZ KŁOS

KLASA I C

MIEJSCE III

OLGA STRZĘPKA

KLASA I B

WYRÓŻNIENIA:

AMELIA HEKERT

 KLASA I A

TOMASZ JANKOWSKI KLASA I A

„Kubuś Puchatek i jego przyjaciele” -konkurs czytelniczy - kwiecień

Szkolny/ dla klas II

I. Kosowska

Tytuł „Przyjaciele Kubusia Puchatka” zdobyła klasa IIb

„Z wizytą u Kubusia Puchatka” – konkurs plastyczny - kwiecień

Szkolny/ dla klas II

Biblioteka szkolna

Wyróżnienia otrzymali:

Natalia Szudera kl. 2b

Oliwia Błachnio kl. 2a

Andżelika Mikołajczak kl. 2a

Zuzanna Słoma – Wawrzyniak kl. 2a

Kacper Kopczyński kl. 2b

Oliwia Bajan kl. 2b

Nadia Kujawska kl. 2b

Oliwier Jóźwiak kl. 2c

Krzysztof Skórzewski kl. 2b

Mikołaj Nitka kl. 2b

Bogusława Eichstadt kl. 2b

Emilia Woźna kl. 2b

„Mistrz tabliczki mnożenia” - kwiecień

Szkolny/ dla klas III

B. N. - Jagodzińska

Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia kl. III otrzymała Natalia Szymczak kl. 3b

Powiatowy Konkurs Czytelniczy - maj

Powiatowy

B. N. - Jagodzińska

I miejsce – Milena Romańczyk kl. 3c

„Czytanie ze zrozumieniem –
j. angielski” - maj

Szkolny/ dla klas III

K. Kozakiewicz, M. Kalupa

I miejsce – Agata Łuczak klasa 3a

II miejsce –Olga Marciniak klasa 3c

III miejsce – Natalia Baumgart klasa 3b

 

Konkurs kaligrafii „Mamo kochana” - maj

Szkolny/ dla klas II i III

M. Jeśko - Doręgowska

Klasy II  : Tytuł Mistrza - Olga Zydor  kl.2c, Wyróżnieni: Oliwier Jóżwiak  kl.2c, Natalia Hajt  kl. 2c

Klasy III: Tytuł Mistrza Patrycja Doręgowska 3c, wyróżnieni: Natalia Michalewska  kl.3a, Mikołaj Michna kl. 3c

 

„Mistrz grzeczności” kl. I-III – cały rok szkolny/finał w maju

Szkolny

B. Pilarska

 

Z każdej klasy został wyłoniony Mistrz Grzeczności:

Filip Tyszka kl.1a

Maria Siwińska kl. 1b

Bartosz Kłos kl. 1c

Milena Gehrke kl. 1d

Kamil Kuzara kl. 2a

Oliwia Szewczak kl. 2b

Maurycy Padyasek kl. 2c

Inez Jesiołowska kl. 3a

Aleks Bukowski kl. 3b

Mikołaj Michna kl. 3c

 

„Czytam i rozumiem” – cały rok szkolny/finał w maju

Szkolny/ dla klas II

M. Jeśko – Doręgowska,

A. Ambrożuk,

M. Kaczmarek

Wyłonienie finalistów: Pięcioro uczniów, którzy w ciągu całego roku uzyskali najwyższe wyniki z poszczególnych kart pracy byli zakwalifikowani do finału na poziomie drugich klas. Wśród nich byli:

Kl. 2a: Kamil Kuzara, Wiktoria Pytel, Agata Lewandowska, Hubert Kita, Kuba Tatara,

Kl. 2b: Weronika Tomaszewska, Oliwia Szewczak, Krzysztof Szafrański, Oliwia Bajan, Jan Tomaszewski.

Kl. 2c: Mateusz Hak, Gabriela Poznańska, Olga Zydor, Natalia Hajt, Oliwier Jóżwiak.

W finale najwięcej punktów zdobyła Weronikia Tomaszewska i to ona otrzymała tytuł MISTRZA czytania ze zrozumieniem.

„Niezapomniana kartka” - maj

Szkolny

J. Wiśniewska

I miejsce – Olga Zydor kl. 2c

II miejsce – Wiktor Borysionek kl. 4b

III miejsce – Szymon Ślebarski kl. 3c

„Niezapomniany – Wyjątkowy Mieszkaniec Chodzieży”

Konkurs plastyczny na projekt orderu dla wyjątkowego mieszkańca Chodzieży. - maj

Miejski – dot. Chodzieży

M. Jeśko - Doręgowska

Wyniki ORDER: Najpiękniejszy order wykonał Mateusz Lipczyński z kl. 3 c - SP3 oraz Oskar  Bońda  z NP nr3).

Wyniki „Niezapomniany - Wyjątkowy Mieszkaniec Chodzieży”-  kapituła wybrała zwycięzców – w kat. dziecko – tytuł i order „Niezapomniany - Wyjątkowy Mieszkaniec Chodzieży” przyznano Patrycji Puziak z kl. 2 c - SP3, a wśród dorosłych tytuł przyznano p. Justynie Wiśniewskiej- nauczycielowi z SP3.

„Konkurs Plastyczny im. Leona Prauzińskiego z okazji 95. rocznicy Powstania Wielkopolskiego”

Wojewódzki

 

Wyróżnienie – Radosław Grabowski kl. 2a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom”

Ogólnopolski

 

Na etapie powiatowym zostali wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie 
kl. III c  
Mateusz Lipczyński oraz Kacper Sikorski

„Mój niepełnosprawny kolega”

Między powiatowy

 

Wyróżnienia w kategorii prace plastyczne:
Zuzanna Swosińska - kl. 3b
Kamil Kuzara - kl. 2a

„Karmniki i budki lęgowe”

 

Szkolny

E. Konieczka

Nagrodzeni uczniowie z kl. I-III:
Pytel Wiktor kl. 2a
Tomaszewski Jan kl. 2b
Janicka Wiktoria i Poznańska Gabrysia kl. 2c
Srokowska Klaudia i Zydor Olga kl. 2c
Jóźwiak Oliwier i Dziuba Kacper kl. 2c

Sikorski Kacper kl. 3c