Search

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE UCZNIÓW

 

NAZWA KONKURSU

RANGA

ORGANIZATOR

WYNIKI

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

międzynarodowy/Towarzystwo Upowszechniania Wiedzyi Nauk Matematycznych

Bardzo dobry:

Kamil Żak 2b

Wyróżnieni:

Julia Janda 2c

Tomasz Jankowski 2a

Kajetan Paprzycki 2b

Oliwier Zjawiński 2a

Jakub Małkowski 3b

Kinga Śróda 4a

Kacper Hak 5c

PLANETA ENERGII

ogólnopolski

Fundacja Banku Ochrony Środowiska/

 

 

Zdrowo jem, więcej wiem

ogólnopolski

Fundacja Banku Ochrony Środowiska/

 

klasa 2d – 24m.

klasa 2c – 32m.

klasa 2b – 48m.

klasa 2a – 262m.

Tesco dla Szkół

ogólnopolski

Garden of Words/

VII m. w finale konkursu;                                   II m. w województwie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

ogólnopolski/

Akademia Młodych Odkrywców

Nagroda:

Miłosz Hajt 6b

Ewa Kowalska 6b

Wyróżnienie:

Gracjan Grabianowski 6b

Tomasz Krupa 6a

Franciszek Olejniczak 6c

Konkurs poezji religijnej „Na moich ustach zawsze jego chwała”

wojewódzki

 

Etap szkolny:

klasy I-III:

Im. – Wiktor Pytel 3a

IIm. – Natalia Szudera 3b

IIIm.– Krzysztof Szafrański3b

klasy IV-VI:

I m. – Martyna Foethke 6c

II m.– Zuzanna Kamińska5a

IIIm. – Zofia Kulesza 4a

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

wojewódzki

KO Poznań/                           

Czworo  uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego:

Maria Iglewska 5b

Tomasz Krupa 6a

Sławomir Smolczewski 6a

Miłosz Hajt 6b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

wojewódzki

KO Poznań/                         

Czworo uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego:

Adrian Michniewicz 6a

Gracjan Grabianowski 6b

Miłosz Hajt 6b

Miłosz Waszak 6b

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

wojewódzki

KO Poznań/                      

Dwóch uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego:

Maciej Strzałkowski 5c

Miłosz Hajt 6b

VII Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

powiatowy

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego

Miłosz Hajt 6b wyróżnienie na etapie ponadpowiatowym;

Franciszek Olejniczak 6c wyróżnienie na etapie powiatowym

III edycja konkursu pod hasłem "Za kasztany                  i żołędzie wiedzy Ci przybędzie"

powiatowy

Nadleśnictwo Podanin

III m.-Mateusz Lipczyński4c;

zaproszenie na wycieczkę do lasu pod hasłem „Zimowe dokarmianie zwierząt” otrzymali:

Mateusz Lipczyński 4c

Szymon Grząbka 1b

Karolina Peksa 5a

Julia Wolska 1b

Nikola Nowakowska 1d

Kacper Dziuba 3c

Natalia Buksik 1b

Wiktor Kledzik 5b

Milena Romańczyk 4c

Powiatowy Turniej Ruchu Drogowego BERDE

 

powiatowy/

Powiatowa Komenda Policji              w Chodzieży

VI miejsce

 

 

Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej

powiatowy/

Powiatowa Komenda Policji              w Chodzieży

 

II miejsce

Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

powiatowy/SP w Lipinach

Laureat etapu szkolnego (reprezentant etapu powiatowego):

Natalia Szymczak 4b

Świadomy uczestnik ruchu drogowego – to ja!

szkolny

wychowawcy klas III

Tytuł MISTRZA WIEDZY zdobyli:

Julianna Jesion 3c

Krzysztof Szafrański 3b; pozostali laureaci:

Maria Kozak 3c

Honorata Jaworska 3b

Weronika Tomaszewska 3b

Radosław Grabowski 3a

Kamil Kuzara 3a

Maurycy Padyasek 3c

Konkurs kaligraficzny „STOP–SMS”. Kartki świąteczne piszemy ręcznie.

szkolny

 

I miejsce, tytuł MISTRZA PISANIA oraz złote pióro otrzymał Kamil Kuzara 3a

II m. – Olga Zydor 3c, Oliwia Szewczak 3b

III m. – Andżelika Mikołajczak 3a;

wyróżnienia:

Wiktoria Kobicka 3a

Natalia Hajt 3c

Poetry In English

szkolny

 

I m. – Wiktoria Janicka

II m. – Maria Kozak 3c

III m. – Krzysztof Szafrański 3b

Dzieci dzieciom pod choinkę

szkolny

 

I m. – Zofia Kulesza 4a

II m.- Mateusz Lipczyński 4c

III m. – Paweł Siurek 4c

Konkurs wiedzy                       o powstaniu wielkopolskim

szkolny

 

I m. – Miłosz Hajt 6b

II m. – Szymon Kaja 6b

III m. – Natalia Wypich 6b 

             Sara Wiśniewska 6b

Konkurs literacki na wiersz o patronie

szkolny

 

 Wyróżnienie:

Aleksandra Dziubała 5c

Kacper Hak 5c

Turniej „Wiem                             i korzystam z Dni Patrona dla klas III”

szkolny

 

I m. – klasa 3b

II m. – klasa 3c

III m. – klasa 3a     

„Nie dla mnie feryjna nuda – projektuję gry planszowe”

szkolny

Klasy I-III:

Im. – Maciej Menzfeld 2d

IIm. – Roksana i Zuzanna Łyko 1c

IIIm. – Olga Zydor 3c, Matylda Kamińska 3c, Julianna Jesion 3c

Wyróżnienie – Jan Tomaszewski 3b , Julia Górzna 1d, Damian Baumgart 1c

Klasy IV-VI:

Im. – Anastazja Popiołek 4c

IIm. – Paula Małachowska 5b, Klaudia Grzesiak 5b

IIIm. – Julia Górzna 6c

Wyróżnienie – Mateusz Lipczyński 4c

Imagine your favourite song

szkolny/Katarzyna Kozakiewicz

 

 

Turniej ortograficzny klas czwartych i piątych

szkolny/nauczyciele języka polskiego

Klasy czwarte:

Im. – Lena Łopatin 4c

IIm. – Daria Kramkowska 4a

IIIm. – Mateusz Lipczyński 4c

Klasy piąte:

Im. – Alicja Mielcarek 5a

IIm. – Zuzanna Kamińska 5a

IIIm. – Aleksandra Dziubała 5c

MATEMATYCZNY CZAR PAR

szkolny/nauczyciele matematyki

Klasy czwarte:

Im. – Zuzanna Swosińska 4b, Natalia Szymczak 4b

IIm. –Milena Romańczyk 4c, Mateusz Lipczyński 4c

Klasy piąte:

Im. – Aleksander Wleczyk 5b, Mikołaj Jankowski 5b

IIm. – Natalia Karbowniczek 5c, Dominik Bączkowski 5c

IIIm. – Rita Malinowska 5a, Alicja Mielcarek 5a

Konkurs geograficzny dla uczniów klas szóstych

szkolny/nauczyciele przyrody

Im. – Miłosz Hajt 6b

IIm. – Franciszek Olejniczak 6c

IIIm. – Adrian Michniewicz 6a, Natalia Nowacka 6c, Sławomir Smolczewski 6a

Szkolny Mistrz Klawiatury

szkolny/nauczyciele zajęć komputerowych

Tytuł Mistrza – Dominik Ziemba 6b

Konkurs przyrodniczy              „O ptakach i lesie” dla uczniów klas piątych

szkolny/nauczyciele przyrody

Im. – Maciej Strzałkowski 5c

IIm. – Zuzanna Kamińskla 5a

IIIm. – Rita Malinowska 5a

„Pięknie piszę dla Ciebie i o Tobie – Mamo Kochana…”

szkolny

Klasy pierwsze:

Tytuł Mistrza – Roksana Łyko 1c

Wyróżnienia – Szymon grząbka 1b, Zuzanna Majewska 1c, Albert Jachimowski 1a, Olga Nowak 1a

Klasy drugie:

Tytuł Mistrza – Anna Cieślak 2c

Wyróżnienia – Jakub Świst 2c, Maria Siwińska 2b, Daria Grabowska 2d, Milena Gehrke 2d

Klasy trzecie:

Tytuł Mistrza – Olga Zydor 3c

Wyróżnienia – Andżelika Mikołajczyk 3a, Jan Tomaszewski 3b

SUPER TRÓJKI Z TRÓJKI

szkolny

Ia – Aleksandra Geisler, Albert Jachimowski, Weronika Jenczyk

Ib – Maria Eichstdt, Liwia Grewling, Nikodem Zając

Ic – Damian Baumgart, Nadia Biskupska, Martyna Szostak

Id – Julia Górzna, Jaśmina Bryniarska, Kasjan Rybka

Ie – Jagoda Lewandowska, Jakub Surma, Bogusz Nowaczyk

IIa – Julia Zuzewicz, Julia Płaczek, Filip Tyszka

IIb – Natalia Rettych, Kamil Żak, Aleksandra Hedke

IIc – Kalina Borucka, Julia Janda, Jakub Wysogląd

IId – Milena Gehrke, Maria Sarnowska, Natalia Maćkowiak

IIIa – Wiktoria Kobicka, Kamil Kuzara, Radosław Grabowski

IIIb – Jan Tomaszewski, Oliwia Bajan, Weronika Tomaszewska

IIIc – Olga Zydor, Maurycy Padyasek, Matylda Kamińska

NAJLEPSZA KOLEŻANKA, NAJLEPSZY KOLEGA

szkolny

IVa – Kinga Śróda, Jakub Stelter

IVb – Michalina Maziarz, Kacper Strzałkowski

IVc – Pola Borucka, Mateusz Lipczyński

Va – Zuzanna Kamińska, Kacper Promiński

Vb – Julia Walczak, Mikołaj Jankowski

Vc – Julia Jabłońska, Maksymilian Kubiak

VIa – Izabela Baumgart, Tomasz Krupa

VIb – Olga Kruszka, Miłosz Waszak

VIc – Natalia Nowacka, Michał Wota



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

NAZWA KONKURSU

RANGA IMPREZY

IMIONA I NAZWISKA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE

OSIĄGNIĘTY WYNIK (MIEJSCE)

 

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

 

etap powiatowy

 

Czarnolewska Maja 6b

Urbaniak Oliwia 6c

Baczyńska Nadia 6c

Bałaga Paulina 6b

Salej Julia 6b

Nochowicz Stefania 6c

Nalepa Dionizy 6b

Kendziora Kewin 6c

Kubiaczyk Hubert 6a

Strumnik Oskar 5c

Małachowski Adrian 6c

Czapczyk Jakub 4b

 

 

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

 

Biegi przełajowe o puchar Wójta

 

ranga powiatu

 

Czarnolewska Maja 6b

Czapczyk Joanna 4b

Czapczyk Jakub 4b

Jankowski Tomasz 2a

Małkowski Szymon 5a

Urbaniak Oliwia 6c

 

 

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce          

II miejsce   

III miejsce                  

 

Zawody pływackie z okazji 40 lecia pływalni „Delfin”

 

ranga powiatu

 

Sporysz Aleksander 2d

Jesion Julianna 3c

Kamińska Zuzanna 5a

Małachowski Adrian 6c

Strzępka Olga 2b

Czarnolewska Maja 6c

Małachowski Adrian 6c

Czapczyk Joanna 4b

Czapczyk Jakub 4b

Jesion Julianna 3c

Jankowski Tomasz 2a

 

I miejsce

I miejsce

II miejsce   

II miejsce   

III miejsce                  

III miejsce

III miejsce                  

III miejsce                  

III miejsce                  

III miejsce                  

III miejsce  

 

II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół                                  

 

Zawody pływackie z okazji rocznicy wyzwolenia Chodzieży

 

ranga powiatu

 

Czarnolewska Maja 6b

Jesion Julianna 3c

Sporysz Aleksander 2d

Kujawski Igor

Małachowski Adrian 6c

Małkowski Szymon 5a

Łuczak Agata 4a

Czapczyk Jakub 4b

Czapczyk Joanna 4b

Jankowski Tomasz 2a

 

I, II miejsce

I miejsce

I, II miejsce

I miejsce

II,III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

 

II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół

 

 

Mistrzostwa Powiatu w halową piłkę nożną

 

etap powiatowy

 

Małkowski Szymon 5a

Kubiaczyk Hubert 6a

Nalepa Dionizy 6b

Sobieszczyk Antoni 6a

Promiński Kacper 5a

Strumnik Oskar 5c

Dolatowski Nikodem 5a

Nowak Kacper 6c

Kucharski Dawid 5b

 

 

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

 

Turniej piłki nożnej o puchar Premiera Donalda Tuska

 

etap gminny

 

Łabój Kasjan 5c                                   

Łabiszak Dawid 5c                 

Strumnik Oskar 5c                

Dolatowski Nikodem 5c

Religa Mieszko 5b                 

Kozłowski Michał 5b                             

Czapczyk Jakub 4b                 

Wojtas Eryk 5b

Jabłoński Dawid 5a               

Małkowski Szymon 5a

Wleczyk Aleksander 5b Jesiołowski Oliwer 5a                        

Janusz Fabian 5c

Wócik Michał 5b       

 

 

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

 

Szkolna liga piłki nożnej

 

ranga szkolna           

 

4a, 5c, 6a

4c, 5a, 6b

4b, 5b, 6c

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Mistrzostwa szkoły w warcaby

 

ranga szkolna

 

Kucharski Miłosz 4a

Nowak Kacper 6c

Promiński Kacper 5a

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Mistrzostwa Powiatu w mini piłkę siatkową

 

etap powiatowy

 

Baczyńska Nadia 6c

Szuda Maria 6a

Baumgart Izabella 6a

Żak Klaudia 6a

Kałużna Natalia 6c

Urbaniak Oliwia 6c

Peksa Karolina 5a

Bałaga Paulina 6b

Salej Julia 6ba

Nochowicz Stefania 6c

Promiński Kacper 5a

Jesiołowski Oliwer 5a

Kucharski Dawid 5b

Kubiaczyk Hubert 6a

Sobieszczyk Antoni 6a

Nowak Kacper 6c

Nalepa Dionizy 6b

 

 

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

V miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

 

Turniej Piłki Nożnej „Orlik – Cup”

 

etap gminny

 

Łabój Kasjan 5c

Kubiaczyk Hubert 6a

Nalepa Dionizy 6b

Sobieszczyk Antoni 6a

Promiński Kacper 5a

Strumnik Oskar 5c

Religa Mieszko 5b                  

Nowak Kacper 6c

Dolatowski Nikodem 5a

Nowak Kacper 6c

Małachowski Adrian 6c

Kendziora Kewin 6c

Jabłoński Dawid 5a

Kucharski Miłosz 4a

Małkowski Szymon 5a

Wleczyk Aleksander 5b

Kozłowski Michał 5b

Kendziora Kacper 4a

Popiołek Maksymilian 4a

 

 

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

 

I Bieg Wiosenny

 

ranga powiatu

 

Czapczyk Joanna 4b

Jaroch Stanisław 2

Małkowski Jakub

Żak Klaudia 6a

Urbaniak Oliwia 6c

Kmiotek Daria 6c

Munc Nikola 5c

Jabłońska Julia 5c

Karbowniczek Natalia 5c

Muras Jakub 5c

Kruszka Olga 6b

Baczyńska Nadia 6c

Kucharski Dawid 5b

 

 

II miejsce

I miejsce

 

Turniej Piłki Nożnej „Orlik – Cup”

 

etap powiatowy

 

Łabój Kasjan 5c

Małkowski Szymon 5a

Kubiaczyk Hubert 6a

Nalepa Dionizy 6b

Sobieszczyk Antoni 6a

Promiński Kacper 5a

Kucharski Miłosz 4a

Rudzki Eryk 4c

Jesiołowski Oliwier 5a

Jabłoński Dawid 5a

Dolatowski Nikodem 5a

 

 

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

 

Międzynarodowy Bieg Grzymalitów

 

ranga ogólnopolska

 

Jaroch Stanisław 2

Czarnolewska Maja 6b

Kucharski Miłosz 4a

Rudzki Eryk 4c

Popiołek Maksymilian 4a

Kowalczyk Sergiusz 4c

Kałucki Igor 4b

Spychalski Mikołaj 4

Siurek Paweł 4c

Michalska Oliwia 4c

Łuczak Agata 4a

Ziembikiewicz Wiktoria 4

Boruc Michalina 4

Doręgowska Patrycja 4c

Czapczyk Joanna 4b

Kubiak Amelia 4b

Romańczyk Milena 4c

Maziarz Michalina 4

Szymczak Natalia 4

Michalewska Natalia 4

Kotowicz Julia 4

Bentkowska Julia 4

Kramkowska Daria 4

Biskupska Oliwia 4b

Baumgart Natalia 4

Małkowski Szymon 5a

Muras Jakub 5c

Jankowski Mikołaj 5b

Hajt Miłosz 6b

Jabłoński Dawid 5a

Barańczak Mikołaj 6b

Leński Antoni 5b

Małachowski Nikodem 6a

Lueck Robert 6a

Michniewicz Adrian 6a

Frąszczak Michał 6a

Janc Tomasz 6a

Baczyńska Nadia 6c

Kruszka Olga 6b

Nochowicz Stefania 6c

Peksa Karolina 5a

Kmiotek Daria 6c

Salej Julia 6b

Jeleniewska Kinga 6b

Munc Nikola 5c

Kamińska Zuzanna 5a

Wiśniewska Sara 6b

Witucka Oliwia 6a

Abraham Klaudia

Jabłońska Julia 5c

Janusz Julia 5a

Żak Klaudia 6a

Cieślak Edyta 5c

Bielejewska Aleksandra 6c

 

 

I miejsce

I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych

 

Indywidualne biegi przełajowe

 

etap powiatowy

 

Czrnolewska Maja 6b

Czapczyk Jakub 4b

Kucharski Miłosz 4a

Popiołek Maksymilian 4a

Rudzki Eryk 4c

Michalska Oliwia 4c

Abraham Kinga 4a

Doręgowska Patrycja 4c

Kucharski Dawid 5b

Strumnik Oskar 5c

Urbaniak Oliwia 6c

Baczyńska Nadia 6c

Nochowicz Stefania 6c

 

 

I miejsce

 

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Ziemnym

 

ranga powiatu

 

Doręgowska Patrycja 4c

Siurek Paweł 4c

Menski Kacper 5b

Kledzik Wiktor 5b

Barańczak Mikołaj 6b

Grabianowski Gracjan 6b

Kruszka Olga 6b

Waszak Miłosz 6b

Matkowski Konrad 6b

 

 

III miejsce

I  miejsce

 

 

IV miejsce

 

IV miejsce

 

Mistrzostwa klas 5 w czwórboju lekkoatletycznym

 

ranga szkolna

 

Kamińska Zuzanna 5a

Peksa Karolina 5a

Nochowicz Wiktoria 5a

Purol Oliwia 5b

Małkowski Szymon 5a

Kucharski Dawid 5b

Promiński Kacper 5a

Jabłoński Dawid 5a

 

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

I miejsce

 

Sztafetowe Biegi Uliczne

 

ranga powiatu

 

Czarnolewska Maja 6b

Salej Julia 6b

Kruszka Olga 6b

Nochowicz Stefania 6c

Baczyńska Nadia 6c

Bałaga Paulina 6b

Muras Jakub 5c

Strumnik Oskar 5c

Kucharski Dawid 5b

Małkowski Szymon 5a

Nalepa Dionizy 6b

Kubiaczyk Hubert 6a

 

 

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce

IV miejsce