Zakładanie kont w e-dzienniku

Szanowni Rodzice,

w związku z zaistniałą sytuacją udostępniamy Państwu e-dziennik.

Zgodnie z planem lekcji nauczyciele przedmiotów jako zadania domowe będą wysyłać (od 30 marca) do klasy materiał do samodzielnej nauki.

Uczeń:

- zapozna się z tematem

- wykona zadania, polecenia

- odeśle konkretnemu nauczycielowi przedmiotu wskazane zadania, które będą sprawdzone, ocenione i odesłane mu z powrotem.

Mail będzie musiał mieć konkretny tytuł:  imię, nazwisko ucznia, klasa, data (kiedy była dana lekcja). Proszę o zrozumienie, albowiem nauczyciele uczą w wielu klasach, a każda z nich ma około 20 uczniów, to uchroni  przed trudnościami „w przekopaniu się przez maile”.

Instrukcja zakładania konta w e-dzienniku

1. wpisz adres https://uonetplus-dziennik.vulcan.net.pl/chodziez

2. wejdź w Zaloguj się,

3. kliknij załóż konto,

4. postępuj zgodnie z informacjami: wpisz e-mail, zaznacz nie jestem robotem...

5. w zakładce powiadomienia  należy otworzyć wiadomość Rejestr Użytkowników,

6. kliknij podany link,

7. należy wymyślić własne hasło do konta, które będzie wymagane przy każdorazowym logowaniu się do e-dziennka,

8. wszystko, co będzie pojawiało się w e-dzienniku zobaczą Państwo na pierwszej stronie

w Nowe wiadomości i otrzymają Państwo nowego maila na skrzynkę.

W razie pytań wychowawca służy pomocą.