Ech… te Chłopaki z klasowej paki… - Dzień Chłopca w klasach 3

„Ech… te Chłopaki z klasowej paki…” – nie raz tak wzdychają dziewczynki z klas trzecich. Zgodnie jednak przyznają, że jakie nudne było by życie szkolne, gdyby nie chłopcy? Ich wygłupy, opowieści o piłce nożnej, trikach na hulajnodze, grach komputerowych… To bardzo często skuteczne urozmaicenie czasu na przerwie, dlatego i w tym roku nie zapomniały o swoich klasowych kolegach. Każda z klas trzecich świętowała szkolny Dzień Chłopca na swój sposób. Klasa 3a oglądała film, dziewczynki z klasy 3b przygotowały inscenizację dla swoich kolegów z klasy, a w klasie 3c sprawdzano wiedzę chłopców na temat marek samochodów oraz umiejętności taneczne, odgadywano imiona znanych chłopców z bajek i filmów, a także zgadywano o jakim klasowym chłopcu mówi opowiada dziewczynka. Cieszymy się, że Dzień Chłopca udało nam się tak radośnie i wspólnie uczcić, ponieważ dla nas jest to ostatni Dzień Chłopca w takim gronie – podkreślają wychowawczynie klas trzecich.

D. Janowiak, M. Matyja, M. Kaczmarek