Search

Szóstoklasiści żegnają "Trójkę"

Szóstoklasiści żegnają "Trójkę"

 

To ogromne przeżycie po sześciu latach pożegnać się ze swoją szkołą, z nauczycielami, z młodszymi kolegami. Uczniowie szóstych klas pożegnali się ładnie. Wszyscy wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali nagrody książkowe. Było ich osiemnastu.

 

Czytaj więcej: Szóstoklasiści żegnają "Trójkę"

Uroczyste zakończenie r. szk. 2010/11 (klasy I-V)

Uroczyste zakończenie r. szk. 2010/11 (klasy I-V)

22 czerwca o godz. 10.00 uczniowie klas I-V uroczyście zakończyli naukę w r. szkolnym 2010/11. Pierwszoklasiści pożegnali klasy trzecie pięknymi wierszami i tańcami. Wyróżniający się w nauce na koniec I etapu edukacyjnego (23 uczniów) otrzymali nagrody książkowe z rąk pani Dyrektor. Wręczone zostały też nagrody za wyniki w Kangurze sześciu uczniom, którzy zdobyli wyróżnienia. Nagrody otrzymali też wybrani przez społeczność szkolną najlepsi sportowcy oraz zwycięzcy innych konkursów.

 

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie r. szk. 2010/11 (klasy I-V)

Inaczej, ciekawiej w Dniu Dziecka w SP3

W Dniu Dziecka nauka w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży wyglądała inaczej niż zwykle. Uczniowie starszych klas brali udział w Festiwalu Nauki i Sportu 2011 pod hasłem „Ciekawi mnie”, którego pomysłodawcą była p. Elżbieta Konieczka.

Czytaj więcej: Inaczej, ciekawiej w Dniu Dziecka w SP3

Festyn rodzinny „ZDROWO, BO OWOCOWO…”

Pod takim hasłem najmłodsza społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży bawiła się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Organizatorkami festynu były wychowawczynie klas pierwszych, Panie: Magdalena Umeniuk, Małgorzata Matyja, Dorota Janowiak. Celem festynu była integracja rodziców, dzieci i nauczycieli poprzez sport i wspólną zabawę. W ramach tejże zabawy uczniowie i rodzice uczestniczyli w rywalizacji sportowej między klasami: wspólnie przeciągali linę, rzucali do kosza, pokonywali tory przeszkód, śpiewali…

Czytaj więcej: Festyn rodzinny „ZDROWO, BO OWOCOWO…”

Wyniki "Kangura 2011"

Ogłoszone zostały wyniki tegorocznego Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur". Nie są tak dobre jak w zeszłym roku. Nie mamy laureatów ani wyników bardzo dobrych. Wyróżnienia zdobyło sześciu uczniów.

Dla zainteresowanych:

Odpowiedzi do zadań konkursowych oraz materiały do przygotowań do konkursu w przyszłym roku znajdziecie na stronie www.kangur.poznan.pl