Uczciliśmy Święto Niepodległości

10 listopada odbył się w szkole apel ku czci odzyskania niepodległości przez naród polski. Uczniowie klas IV-VI dowiedzieli się, w jakich okolicznościach Polska walczyła o niepodległość i dlaczego powinniśmy świętować w dniu 11 listopada. Delegacja Samorządu Uczniowskiego złożyła kwiaty pod pomnikiem podczas uroczystości zorganizowanej przez władze miejskie w Chodzieży.
Na apelu zostały też nagrodzone pierwsze w tym roku sukcesy uczniów. Pani Iwona Kosowska wręczyła dyplomy za piękne laurki dla biblioteki szkolne, które powstały w ramach konkursu ogłoszonego z okazji Święta Bibliotek Szkolnych, trwającego cały październik. Pani Barbara Pilarska podsumowała realizację projektu "Dobre maniery". Były dyplomy za plakaty oraz za gazetki klasowe.