Search

Uczniowie z rodzicami uszyli prawie 200 lalek!

 Prawie 200 lalek dla dzieci w Afryce!
Zaproszenie na „finał”projektu UNICEF i SP3.

... jak informowalismy już w grudniu, nasza szkoła przystąpiła do globalnego projektu UNICEF - „Wszystkie Kolory Świata”.   
W ramach projektu uczniowie przygotowali okolicznościowe laleczki, które symbolizują ich pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.
Uczniowie wraz z rodzicami w ramach projektu wykonali prawie 200 lalek!


Zaangażowanie w to dzieło jest naprawdę godne podziwu, dumy i radości.
10 stycznia odbyło się w szkole wielkie głosowanie na wyróżniające się i najbardziej oryginalne lalki.
Oddano ponad 1000 głosów.
Znamy już wyniki, a na ich ogłoszenie serdecznie zapraszamy „twórców” laleczek, ich rodziców oraz członków lokalnej społeczności na specjalnie zorganizowany w szkole „Dzień Wszystkich Kolorów Świata”, podczas którego odbędzie się zbiórka funduszy na rzecz dzieci w Sierra Leone. Osoba dorosła przekazuje min. 10 zł darowizny, a w zamian może zaopiekować się wybraną przez siebie laleczką.

Licząc na wsparcie naszej akcji oraz udział w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszamy w dniu 25 stycznia 2012 r. o godz.17.30 do Szkoły Podstawowej nr 3 Chodzieży przy ul. Kochanowskiego 1 (duża sala gimnastyczna). Zobacz zdjęcia.