Search

,,Roztańczony zamek i smok” - czyli karnawał w SP3

 

Ostatni szkolny dzień przed przerwą feryjną był dla klas I-III w SP3, w Chodzieży czasem wspaniałej zabawy.

 

 

 

Dzieci bawiły się w scenerii zamku i miały bardzo ważne zadanie do wykonania. Musiały odczarować Karolka przed zakończeniem karnawału, bo inaczej na zawsze pozostałby smokiem i utraciłby jedyną miłość swego życia. Tylko dzieci mogły pomóc w odczarowaniu chłopca, zdobywając składniki na magiczną miksturę. Wspaniałe stroje, uśmiechnięte buzie i ogólna radość pozwoliła przeżyć wesołe i niezapomniane chwile. Nie zabrakło konkursów, w których zmagali się uczniowie, jak i panie nauczycielki - wszystko po to, aby uratować wraz z księciem królewnę z zamkowej wieży. Wspólne taneczne kroki i śpiew sprawiły, że było prawdziwie radośnie - jak na karnawał przystało!  

Imprezę przygotowała i prowadziła firma ART AND MUSIC z Poznania. Dziękujemy Radzie Rodziców SP 3 za dofinansowanie balu i umożliwienie uczestnictwa dzieci w takiej wesołej imprezie.