Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego dla klas I – III ,, Dzień w królestwie Króla Maciusia”

  • Drukuj

 Nagrody  otrzymują :

*    Na poziomie klas pierwszych  -  Wiktoria Grześkowiak  SP  w Lipinach

*    Na poziomie klas drugich        -   Agata Maczyńska    SP 3 Chodzież

*    Na poziomie klas trzecich       -    Julia Kaczmarek      SP w Lipiej Górze

Wyróżnienia:

*    Hubert  Wypchło  - SP  Lipia Góra   kl. II

*    Natalia Karbowniczek -  SP 3  Chodzież kl. II

*    Maciej Strzałkowski  - SP 3  Chodzież kl. II

*    Milena Romańczyk - SP 3  Chodzież kl. I

*    Agata Dziubińska - SP 3  Chodzież kl. II

 

Organizator konkursu zaprasza na wręczenie nagród do

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wlkp. W Chodzieży dnia   21maja 2012 roku  / poniedziałek/ o godzinie 14.00  w sali nr 9.

Fundatorem  nagród w postaci książek J. Korczaka ,,Król Maciuś pierwszy”, ,,Król Maciuś na wyspie bezludnej”, ,,Kajtuś Czarodziej”  i wyróżnień  jest organizator konkursu Dorota Janowiak.

 

Wszystkie wyróżnione prace zostaną wystawione na wystawie pokonkursowej w Młodzieżowym Domu Kultury  dnia 31 maja 2012 roku .

Wyróżnienia w postaci kwalifikacji do wystawy pokonkursowej:

1.      Marcin Jesiak  - SP Lipia Góra

2.      Maria Ostańska – SP Margonin

3.      Alan Strumnik – SP 3 Chodzież

4.      Julia Górzna -     SP 3 Chodzież

5.      Zuzanna Piosik - SP 3 Chodzież

6.      Aleksander Wleczyk - SP 3 Chodzież

7.      Bogusław Wendt – SP Lipia Góra

8.      Roksana Dworska - SP Lipia Góra

9.      Klaudia Grzesiak    -  SP 3  Chodzież

10.  Wiktor Borysionek - SP 3  Chodzież

11.  Wiktor Kledzik  - SP 3  Chodzież

12.  Filip Kaczanowski  – SP 1 Chodzież

13.  Jakub Szymański  – SP  Lipia Góra

14.  Zofia Sulima – SP 1 Chodzież

15.  Agata Łuczak - SP 3  Chodzież

16.  Paula Ciszewska -  SP  Lipia Góra

17.  Jowita Dominiak - SP  Lipia Góra

18.  Ksenia Bielecka   - SP  Lipia Góra

19.  Kacper Łytka - SP  Lipia Góra

20.   Oliwia Bugaj - SP  Lipia Góra

21.  Laura Kobicka - SP 3  Chodzież

22.  Kacper Kędziora - SP 3  Chodzież

23.  Oliwia Latosińska -  SP  Lipia Góra

24.  Bartosz Rutkowski - SP  Lipia Góra

25.  Roksana Kolińska -  SP Lipiny

26.  Filip Bukowiński -  SP 1 Chodzież

27.  Jagoda Sobczak - SP 1 Chodzież

28.  Aleksandra Korol - SP 1 Chodzież

29.  Patryk Koc -  SP  Lipia Góra

30.  Katarzyna Kośmicka -  SP 1 Chodzież

31.  Anna Serafin - SP 1 Chodzież

32.  Kacper Menski - SP 3  Chodzież

33.  Maria Paech - SP 3  Chodzież

34.  Mikołaj Jankowski - SP 3  Chodzież

35.  Mateusz Sobkowski - SP 3  Chodzież

36.  Aleksandra Dziubała - SP 3  Chodzież

37.  Maria Szuda - SP 3  Chodzież

38.  Nikodem Małachowski - SP 3  Chodzież

39.  Tomasz Janc - SP 3  Chodzież

40.  Jessica Panfil  - SP 3  Chodzież

41.  Tomasz Krupa -  SP 3 Chodzież

42.  Klaudia Żak - SP 3 Chodzież

43.  Wiktoria Tamborska - SP 1 Chodzież