Search

Dzień Dziecka w szkole

   Dzieci z różnych grup wiekowych obchodziły Dzień Dziecka inaczej. W sobotę 26 maja na płycie boiska odbył się Festyn Rodzinny pod kierunkiem Biedronki, Pszczółki i Ślimaka. Wspaniale bawili się uczniowie klas I, ich rodzice i bliscy. Klasy II do współzawodnictwa w ciekawych konkurencjach zaprosił do swojego królestwa król Maciuś Pierwszy, tylko, że każda z klas miała swojego króla Maciusia. Po zawodach były pieczone kiełbaski. Chociaż to już czerwiec tego dnia przyjemniej było blisko ogniska. Trzecioklasiści świętować będą za tydzień. Dla nich będzie to turniej sportowy.

 

   Starsi uczniowie uczestniczyli w festiwalu zatytułowanym "Trzymaj formę. Będziesz zdrowy". Wszyscy mogli znaleźć dla siebie coś ciekawego. Można było uczestniczyć w eksperymentach przyrodniczych, posłuchać opowieści Kuby o życiu prezentowanych patyczaków, podszkolić się w udzielaniu I pomocy przedmedycznej, wyhaftować figury geometryczne, tworzyć mapy podróżnicze, wziąć udział w konkursie "Wiem wszystko" lub w turnieju sportowym. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak popisy karaoke. Przyjemnie było posłuchać, ale do sali prawie nie szło się wcisnąć. Mamy niezłe talenty wśród uczniów. Dużą atrakcją były pokazy tańca i dżudoków. Taniec p. Patryka Klepackiego i jego kolegi zachwycił wszystkich. Uznani w Polsce tancerze przeprowadzili też krótki kurs tańca dla chętnych uczniów. Wszyscy chętnie obejrzeli też przedstawienie bajki "Kopciuszek" w języku angielskim (nagrodzone I miejscem na przeglądzie w Złotowie). Szkoda tylko, że z powodu deszczu nie odbył się oczekiwany mecz nauczyciele - uczniowie.

   Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka - dużo radości i spełnienia marzeń.

Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto
Dzieci miały sw...
Dzieci miały swoje święto Dzieci miały swoje święto