Search

SP3 z gratulacjami w Straży Pożarnej

 

W minionym tygodniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 wybrali się do siedziby Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży, aby w imieniu p. Hanny Lohr – dyrektor SP3 oraz całej społeczności szkolnej złożyć serdeczne gratulacje Panu mł. bryg. Przemysławowi Skoniecznemu z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej życząc sukcesów w pracy społecznej i zawodowej oraz spełnienia nowych planów i zamierzeń,  aby uczniowie też zawsze czuli się bezpiecznie…

 

Na „odpowiedź” nie czekano długo. Jeszcze w przeddzień zakończenia roku szkolnego Pan Komendant wraz z innymi strażakami wjechał wozami strażackimi na plac boiska szkolnego , aby zaprezentować uczniom klas pierwszych pracę i działania dotyczące troski o bezpieczeństwo oraz udzielając wskazówek na udane i rozważne wakacje.

Udany pierwszy rok w 1c

 Przed rozpoczęciem wakacji uczniowie klasy 1c wraz z rodzicami oraz wychowawcą, p. Małgorzatą Jeśko-Doręgowską spotkali się, aby podsumować pierwszy wspólnie spędzony rok w szkole. Spotkanie odbyło się w Centrum Zabaw "Mali Odkrywcy", gdzie uczniowie mogli razem wspaniale i aktywnie się pobawić, a rodzice mieli kolejną już w tym roku okazję do integracji "przy kawie" oraz bliższego poznania kolegów i koleżanek swoich dzieci.

Czytaj więcej: Udany pierwszy rok w 1c

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

 Jaki jest ulubiony dzień w roku szkolnym? Jego zakończenie - z pewnością odpowie każdy uczeń.

Dzień zakończenia ROKU SZKOLNEGO był dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży nie tylko rozpoczęciem  wakacji, ale także wielkim oczekiwaniem na wyniki konkursu „Śnieżki” – „Kolorowe boiska”, które ogłoszono tuż przed godziną 12.00. O tej godzinie również zgromadzili się goście, uczniowie z rodzicami, nauczyciele – na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Na płytę boiska podążyła też z pierwszymi słowami pani Hanna Lohr – dyrektor SP3. „Nie mam dobrych wiadomości, bo nie wygraliśmy boiska…, ale myślę, że wygraliśmy coś znacznie cenniejszego w tej grze- wspólne zaangażowanie, wielką solidarność, jedność , a przy tym doświadczyliśmy życzliwego wsparcia w środowisku… Za wszystkie oddane głosy i słowa aprobaty dla naszego przedsięwzięcia wszystkim uczniom, ich Rodzicom oraz każdemu, kto walczył razem z nami serdecznie w imieniu swoim i szkolnej społeczności dziękuję”.

Pragniemy dodać, że w wyniku głosowania I etapu konkursu SP3  znalazło się na pierwszym miejscu dziesiątki szkół wchodzących do drugiego etapu. O ostatecznym wyniku decydowała powołana Kapituła przyznając szkole czwarte miejsce – za które szkoła otrzymała komplet farb „Śnieżki” o wartości 1500 zł. Doceniono natomiast wszelkie starania szkoły i przyznając  I miejsce w konkursie za największą promocję pracy konkursowej. Szkoła otrzymała dodatkowo komplet strojów sportowych „Śnieżki”.  Ta nagroda, to sukces nas wszystkich.

Hmmm… Czyżby otrzymane sportowe stroje oraz wielka wiara w naszą wspólną solidarność była już pierwszym krokiem do udziału w konkursie „Śnieżki” za rok?

Miniony rok szkolny to wytężona praca i całkiem niemałe sukcesy. O osiągnięciach pozaszkolnych uczniów w tym roku szkolnym przeczytajcie w zakładce "Dla uczniów". Tytułem  "Najlepszego absolwenta SP3" w r. szk. 2012/13 uhonorowano Paulinę Rybkę z kl. VIb.

 
Wakacje to czas wypoczynku i świetnej zabawy, czego życzymy wszystkim uczniom. Nauczycielom natomiast życzymy chwili wytchnienia i relaksu.

Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich! 

Czytaj więcej: Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

"Kolorowe boiska" - są wyniki konkursu, boisko nie dla nas

 

Oto zwycięzcy siódmej edycji programu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga"

Czytaj więcej: "Kolorowe boiska" - są wyniki konkursu, boisko nie dla nas

Relacja filmowa z promocji naszej pracy konkursowej "Kolorowe boiska"

 Zapraszamy serdecznie na relację filmową z podjętych działań promocyjnych w konkursie „Kolorowe boiska…”

Gramy do końca! Wytrwajmy razem!

Kibicujecie – głosujcie!

Ostatni gwizdek sędziego 23 czerwca 2013 r. o godzinie 23.59.59.