Search

Świąteczny koncert pierwszaków w DPS

 

Dnia 19 grudnia b.r. w Domu Pomocy Społecznej w Chodzieży wystąpiła grupa dzieci z klas Ia i Ib SP3, uczęszczająca na dodatkowe zajęcia umuzykalniające prowadzone przez p. Agnieszkę Ambrożuk i p. Martę Kaczmarek. Dzieci przygotowały koncert z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wśród refleksyjnych wierszy nie zabrakło skocznych tańców i wesołych pastorałek, a także grania na instrumentach muzycznych tj. gitarze, saksofonie altowym oraz instrumentach perkusyjnych. Na zakończenie uczniowie zaśpiewali wraz z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej najpopularniejsze polskie kolędy oraz wręczyli  własnoręcznie przygotowane świąteczne stroiki i kartki z życzeniami. Ten świąteczny koncert oraz dziecięca energia i spontaniczność sprawiły, że na nie jednej twarzy pojawił się uśmiech - i o to przede wszystkim chodziło…