Search

Z wizytą świąteczną w przedszkolu…

 

Tuż przed Świętami uczniowie klasy 1c, SP3 w Chodzieży wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Jeśko-Doręgowską odwiedzili swoich młodszych kolegów w Niepublicznym Przedszkolu nr 2. Spotkanie rozpoczęło się przepięknym przedstawieniem jasełkowym, w wykonaniu przedszkolaków z grupy „Kaczuszki”. Odbyło się też wspólne kolędowanie w betlejemskiej scenerii, po którym uczniowie pierwszej klasy zaprosili przedszkolaków na świąteczne zajęcia plastyczne.

 

 

Dzieci wykonywały ozdoby choinkowe z kolorowego kartonu oraz drucików kreatywnych, dzięki którym uczniowie mogli wykonać ozdobę „na życzenie” młodszego kolegi. Wystarczyło użyć wyobraźni, której oczywiście nie brakowało. Spotkanie miało charakter nie tylko integracyjny, ale również sentymentalny, ponieważ większość uczniów klasy 1c to wychowankowie Przedszkola nr 2. Wszyscy czuli się więc, jak „u siebie”, a miło i kreatywnie spędzony czas pokazał młodszym dzieciom, jak twórczo pracuje się też w szkole,  zachęcając tym samym do kolejnego spotkania - tym razem w progach naszej szkoły.