Nagrodzeni w konkursie "Mój choinkowy anioł"

10 stycznia w Muzeum Okręgowym w Pile odbyło się uroczyste podsumowanie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „Mój choinkowy anioł”, do którego licznie przystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr3 w Chodzieży. Mimo nadesłanych wielu prac z całej Polski – uczniowie SP3 odnieśli duży sukces- aż 17 z nich zostało nagrodzonych i wyróżnionych.

Zadaniem uczestników było wykonać dowolną techniką aniołka, który będzie spełniał funkcję zawieszki choinkowej. Uczniowie pod opieką pani Lucyny Dominikowskiej oraz pani Małgorzaty Jeśko – Doręgowskiej osiągnęli następujące wyniki:

W kategorii klas 1-3:

Natalia Hajt kl.1c – wyróżnienie

Sebastian Kopij kl.1c – wyróżnienie

Patrycja Doręgowska kl.2c - wyróżnienie

W kategorii klas 4-6:

Sandra Marcinkiewicz – I miejsce

Tomasz Krupa – II miejsce

Aleksandra Nowak – II miejsce

Dominika Dziekan – wyróżnienie

Kacper Fedorowicz – wyróżnienie

Miłosz Hajt – wyróżnienie