Search

Finał Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

 Sukcesy naszych uczniów - znajomość j. angielskiego

 

W dniu 13 kwietnia 2013 w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży odbył się finał Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas piątych i szóstych. W finale udział wzięli uczniowie, którym udało się przebrnąć przez eliminacje szkolne. Na etapie szkolnym uczestniczyło 120 uczniów ze szkół naszego powiatu. Do finału zakwalifikowało się 17 najlepszych, którzy sprawdzali swoje językowe talenty w zadaniach sprawdzających umiejętność czytania ze zrozumieniem, komunikowania się, słuchania ze zrozumieniem oraz znajomość elementów kultury brytyjskiej. Finaliści wykazali się bardzo wysoką znajomością języka angielskiego. Rywalizacja była bardzo wyrównana.  Najlepszą okazała się Zuzanna Wypusz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży, drugie miejsce zajęła Sabina Kardacz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży a na trzecim miejscu uplasował się Alan Juszczyk również z Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży. W finale brali również udział uczniowie z Szkoły Podstawowej w Budzyniu i Margoninie. Wszystkim finalistom należą się wielkie słowa uznania i podziwu za tak dobrą znajomość języka angielskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj relację filmową z konkursu.

http://www.youtube.com/watch?v=wBew67Dk6NI&feature=youtu.be