Laureaci "Wspaniałych 2012" z naszej szkoły

Tegoroczny plebiscyt "Wspaniali 2012”, podobnie jak w roku ubiegłym objęty został patronatem starosty chodzieskiego Juliana Hermaszczuka.

Laureatów wybierano w pięciu kategoriach spośród osób zgłoszonych przez samorządy, jednostki publiczne oraz czytelników „Naszego Tygodnika Chodzieskiego”.

Celem plebiscytu „Naszego Tygodnika Chodzieskiego”, którego współorganizatorami są Starostwo Powiatowe w Chodzieży, Chodzieski Dom Kultury i Telewizja Kablowa Ant serwis, jest promocja osób, firm, organizacji powiatu chodzieskiego, które w roku 2012 osiągnęły sukces w zakresie swojej działalności.

W wyniku głosowania laureatami „Złotych Dziesiątek” zostały aż cztery osoby związane ze Szkołą Podstawową nr 3 w Chodzieży:

W kategorii TALENT ZIEMI CHODZIESKIEJ- uczennica PAULINA RYBKA.

W kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA, KULTURALNA I OŚWIATA-nauczycielka MAŁGORZATA JEŚKO-DORĘGOWSKA oraz SIOSTRA AGATA i ARTUR MAKOWSKI – za działalność na rzecz SCHOLI.

16 marca 2013 w Sali widowiskowej Chodzieskiego Domu Kultury, odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt Wspaniali 2012, który organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Chodzieży i Nasz Tygodnik Chodzieski.

Powołane przez starostę kapituły wybrały "Super piątki" i głównych laureatów. Wyniki do samego końca utrzymywane w tajemnicy.

Laureatem „SUPER PIĄTKI WSPANIALI 2012” została pani MAŁGORZATA JEŚKO-DORĘGOWSKA.