Search

Wielofunkcyjne boisko dla SP 3…

Wielofunkcyjne boisko dla SP 3…  GŁOSOWANIE TRWA !

 

   Pragnę podziękować  za dotychczas oddane głosy w konkursie „Kolorowe boiska … czyli Szkolna Pierwsza Liga” . W I etapie konkursu naszym celem jest to, aby znaleźć się w finałowej dziesiątce, a jest to możliwe tylko poprzez otrzymanie, jak największej ilości głosów za naszą pracę konkursową. Można na nią głosować każdego dnia na stronie www.koloroweboiska.pl  do 23.06.2013 włącznie.

Jeśli nam się uda, to w II etapie zaprezentujemy dodatkowo działania związane z promocją konkursu. Wtedy o wynikach zdecyduje Komisja Konkursowa i to ona wyłaniać będzie zwycięzcę. Gwarantowaną nagrodą dla każdego, kto przejdzie do drugiego etapu jest zestaw farb „Śnieżka”. Cieszylibyśmy się nawet z tego, bowiem do malowania mamy wiele, oj, wiele… 

Dziękując za wsparcie, liczę na Państwa kolejne głosy.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy:

 Założyć swoje konto (podając swój adres e-mail) na stronie www.koloroweboiska.pl.

  1. Aktywować konto w przysłanym e-mailu na swojej poczcie elektronicznej.
  2. Zalogować się na stronie www.koloroweboiska.pl. 
  3. Głosować na naszą szkołę codziennie do 23 czerwca.

                                                                                                                                   Hanna Lohr

                                                                                                                                  dyrektor SP3