Search

Wyjątkowo dla Wyjątkowych

 

       W Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży odbył się cykl spotkań z rodzicami, podczas których uczniowie na bardzo różnorodnezarazem wyjątkowe sposoby pragnęli uczcić, jakże ważne w naszej kulturze, dni – Dzień Matki i Dzień Ojca.

      Dziękujemy za pomoc, dobre słowo, miłość! – takim hasłem rozpoczęli uczniowie klasy V c, którzy podczas spotkania 21 maja pod kierunkiem p. Małgorzaty Muzolf zaprezentowali rodzicom uczniów klas V humorystyczną scenkę, zawierającą m.in. liczne wiersze i piosenki. Dodatkowo uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane wiosenne zdobiki.

 

   Z kolei dnia 22 maja miały miejsce w naszej szkole aż dwa przedsięwzięcia. Rodzice to nasi przyjaciele i nauczyciele, dlatego też uczniowie klasy III b pod kierunkiem p. Moniki Kalupy złożyli swoje podziękowania rodzicom uczniów klas III. Odbyło się to w inny niż zazwyczaj sposób, gdyż występ był w języku angielskim. 

     Natomiast rodziców uczniów klas IV zaskoczono humorystycznym przedstawieniem pt. Jak to matka córki miała i je za mąż wydać chciała, które specjalnie na tę uroczystość przygotowali uczniowie z klas IV-VI uczęszczający na warsztaty teatralne prowadzone przez p. Martę Kaczmarek.

    Cykl niespodzianek dla rodziców zamknęli uczniowie klas I i III, którzy w ramach realizacji projektu edukacyjnego LOKOMOTYWA PANA TUWIMA zorganizowali klasowe spotkania z mamami pod hasłem Poczytam Ci Mamo – wierszykowe przygody z Tuwimem.

    Rodzice to bezwzględnie wyjątkowe osoby dla swoich dzieci, dlatego w tak wyjątkowy sposób postarały się pokazać, jak bardzo ich szanują i kochają, a uśmiech i łzy wzruszenia na twarzach rodziców dały pewność, że było warto.