Search

Konkurs o zdrowiu dla klas pierwszych

 

W środowe popołudnie - 29.05.2013 r. reprezentanci klas pierwszych stanęli do rywalizacji w konkursie pt: „Trzymaj formę!”- czyli konkurs o zdrowiu. Komisja konkursowa w składzie p. M. Dudzińska,p. M. Kalupa i p. M. Muzolf była pod wrażeniem wiedzy prozdrowotnej pierwszoklasistów. Grupą zwycięską zostały: Gabrysia Poznańska, Wiktoria Janicka i Olga Zydor – Ic. O zdrowym stylu życia wiele również wiedzieli zdobywcy II i III miejsca z klasy Ia: Agata Lewandowska, Hubert Kita i Remik Staśkowiak, a Weronika Tomaszewska, Krzyś Szafrański i Jan Tomaszewski z klasy Ib zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieje, że zawsze będziecie pamiętać o zdrowych nawykach żywieniowych, bezpiecznej zabawie podczas wakacji i o witaminkach, które dają moc!!!

                                                                                                                                     M. Muzolf