Search

PROJEKT z PUPILAMI

W czwartek, 13 czerwca w stanicy Nadleśnictwa Podanin uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 zakończyli realizację projektu "Cztery łapy" pod opieką pani Beaty Nowickiej-Jagodzińskiej. Atrakcją spotkania była zabawa z psami terapeutycznymi, która przysporzyła dzieciom wiele radości.

 

W czasie realizacji projektu uczniowie przekazywali kilkakrotnie dary na rzecz Punktu Schroniska dla psów, odwiedzili gabinet weterynaryjny i zaznajomili się z pracą weterynarza, wykonywali prace plastyczne na konkurs i uczyli się bezpiecznych zachowań wobec psów. Patronat nad projektem objęło Stowarzyszenie DOGonić Radość z Piły, które ufundowało dla dzieci słodkie niespodzianki i nagrody.

W integracyjnym spotkaniu piknikowym wzięły udział trzy klasy: 1c, 2b i 2c, które wraz z wychowawcami i licznie zgromadzonymi rodzicami korzystały z uroków lasu i aktywnego sposobu spędzenia wolnego czasu. Nie zabrakło konkursu plastycznego, pt. „Portret psa”, wspólnych zabaw, w których pies był przewodnikiem  oraz ogniska z kiełbaskami.