Search

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

 Jaki jest ulubiony dzień w roku szkolnym? Jego zakończenie - z pewnością odpowie każdy uczeń.

Dzień zakończenia ROKU SZKOLNEGO był dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży nie tylko rozpoczęciem  wakacji, ale także wielkim oczekiwaniem na wyniki konkursu „Śnieżki” – „Kolorowe boiska”, które ogłoszono tuż przed godziną 12.00. O tej godzinie również zgromadzili się goście, uczniowie z rodzicami, nauczyciele – na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Na płytę boiska podążyła też z pierwszymi słowami pani Hanna Lohr – dyrektor SP3. „Nie mam dobrych wiadomości, bo nie wygraliśmy boiska…, ale myślę, że wygraliśmy coś znacznie cenniejszego w tej grze- wspólne zaangażowanie, wielką solidarność, jedność , a przy tym doświadczyliśmy życzliwego wsparcia w środowisku… Za wszystkie oddane głosy i słowa aprobaty dla naszego przedsięwzięcia wszystkim uczniom, ich Rodzicom oraz każdemu, kto walczył razem z nami serdecznie w imieniu swoim i szkolnej społeczności dziękuję”.

Pragniemy dodać, że w wyniku głosowania I etapu konkursu SP3  znalazło się na pierwszym miejscu dziesiątki szkół wchodzących do drugiego etapu. O ostatecznym wyniku decydowała powołana Kapituła przyznając szkole czwarte miejsce – za które szkoła otrzymała komplet farb „Śnieżki” o wartości 1500 zł. Doceniono natomiast wszelkie starania szkoły i przyznając  I miejsce w konkursie za największą promocję pracy konkursowej. Szkoła otrzymała dodatkowo komplet strojów sportowych „Śnieżki”.  Ta nagroda, to sukces nas wszystkich.

Hmmm… Czyżby otrzymane sportowe stroje oraz wielka wiara w naszą wspólną solidarność była już pierwszym krokiem do udziału w konkursie „Śnieżki” za rok?

Miniony rok szkolny to wytężona praca i całkiem niemałe sukcesy. O osiągnięciach pozaszkolnych uczniów w tym roku szkolnym przeczytajcie w zakładce "Dla uczniów". Tytułem  "Najlepszego absolwenta SP3" w r. szk. 2012/13 uhonorowano Paulinę Rybkę z kl. VIb.

 
Wakacje to czas wypoczynku i świetnej zabawy, czego życzymy wszystkim uczniom. Nauczycielom natomiast życzymy chwili wytchnienia i relaksu.

Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich!