Search

Udany pierwszy rok w 1c

 Przed rozpoczęciem wakacji uczniowie klasy 1c wraz z rodzicami oraz wychowawcą, p. Małgorzatą Jeśko-Doręgowską spotkali się, aby podsumować pierwszy wspólnie spędzony rok w szkole. Spotkanie odbyło się w Centrum Zabaw "Mali Odkrywcy", gdzie uczniowie mogli razem wspaniale i aktywnie się pobawić, a rodzice mieli kolejną już w tym roku okazję do integracji "przy kawie" oraz bliższego poznania kolegów i koleżanek swoich dzieci.

 

Wychowawczyni podsumowała też pracę oraz sukcesy klasy w minionym roku szkolnym podkreślając przy tym ogromne zaangażowanie rodziców w życie klasy. "To wielki sukces, że wszyscy Rodzice są zawsze obecni i wspierają każdą inicjatywę podejmowaną w klasie na rzecz dzieci. Obecność Rodziców w rozwoju dzieci jest niezastąpiona i pożądana w osiąganiu sukcesów edukacyjnych. Cieszę się, że wspólnie udało nam się tak wiele osiągnąć i bardzo za to wszystkim dziękuję. Jestem dumna ze swoich wychowanków i mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie owocny..."- dzieląc płonący tort z okazji zakończenia udanego, pierwszego roku - podsumowuje wychowawczyni.

Spotkanie było sponsorowane przez rodziców oraz z puli za zwycięstwo klasy w szkolnym konkursie "Klasa na 100%".