Search

Wakacyjnie w klasie II c

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas podsumowania wyników w nauce, to także okazja do wspólnych spotkań na łonie natury i zaproszenie do aktywnego, wakacyjnego wypoczynku. Klasa 2c wraz z wychowawcą – p. Małgorzatą Jeśko- Doręgowską oraz swoimi rodzicami podsumowała rok szkolny podczas spotkania w aktywnym stylu umawiając się na rolki.

 

Czytaj więcej: Wakacyjnie w klasie II c

Zielone źródła energii

Mamy już lato, a w ogrodach pojawiło się wiele „nowalijek” i zielonych witamin. Mieli okazję przekonać się o tym uczniowie klas drugich podczas zorganizowanych w ostatnich dniach czerwca zajęć warsztatowych z udziałem rodziców. Uczniowie przygotowując się do zajęć już wcześniej zasadzili i posiali kilka „zielonych roślinek” obserwując ich wzrastanie.

 

Czytaj więcej: Zielone źródła energii

„Sport, to moja pasja”

Szkolna akcja i konkurs zarazem miała na celu wyłonienie spośród społeczności szkolnej i uhonorowanie najaktywniejszych uczniów, a zarazem sportowców Szkoły Podstawowej nr 3. Osób, które swoją osobowością i postawą wyróżniają się wśród koleżanek i kolegów i reprezentują aktywną postawę prozdrowotną. Uczniów, charakteryzujących się nienaganną kulturą osobistą, wyjątkową aktywnością fizyczną w szkole i poza nią.

 

Czytaj więcej: „Sport, to moja pasja”

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Nadszedł czas zasłużonego odpoczynku…
Ostatni, czerwcowy piątek, białe koszule, słowa podsumowania, podziękowań i pożegnania…
O godzinie 12.00 na boisku szkolnym zgromadzili się zaproszeni goście, uczniowie klas 1-5 wraz ze swoimi najbliższymi oraz nauczyciele… Pani Justyna Wiśniewska powitała zgromadzonych, przypomniała sukcesy i osiągnięcia tegoroczne uczniów i nauczycieli. Przedstawiła wyniki zdobyte w konkursach i olimpiadach, a także zdobyte za aktywną realizację programów tytuły przyznane szkole - tytuł „Szkoły w ruchu” (przyznany przez MEN w ramach programu „Ćwiczyć każdy może”) oraz certyfikat „Społecznie zaangażowanej placówki” w ramach programu Unicef „Gwiazdka dla Afryki”.

 

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Mateusz Lipczyński z klasy III c spotkał się Prezydentem Polski

23 czerwca uczeń klasy 3 c  Mateusz Lipczyński wraz z innymi laureatami konkursu „ Jestem Polakiem” zorganizowanego przez poseł Marię Małgorzatę Janyska z Czarnkowa wziął udział w uroczystym spotkaniu z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim wraz z małżonką w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie szkół z całej Polski, które aktywnie włączyły się w obchody 25- lecia przemian 1989 roku.

 

Czytaj więcej: Mateusz Lipczyński z klasy III c spotkał się Prezydentem Polski