Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

2 września 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży rozpoczął się nowy rok szkolny. W uroczystej inauguracji z powodu niesprzyjającej pogody uczestniczyły tylko klasy I i III z wychowawczyniami, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście. Witającą najmłodsze dzieci była jak zwykle p. Justyna Wiśniewska, lider zespołu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie klas I złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów SP3. Wszyscy przemawiający życzyli im dobrego startu i najlepszych ocen.Trzecioklasiści przedstawili przygotowaną część artystyczną, serdecznie przyjęli do społeczności szkolnej młodszych kolegów i koleżanki.

27 sierpnia podziękowaliśmy za 16-letnią współpracę siostrze Agacie. Pracę w naszej szkole z początkiem roku szkolnego podjęli: p.Mirosława Stube (j. polski), p. Jacek Wiśniewski (matematyka), p. Katarzyna Kozakiewicz (j. angielski) i s. Sebastiana.