Search

Tydzień Bibliotek

„Czytanie łączy pokolenia”, to hasło tygodnia bibliotek, które ma na celu podkreślenie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zainteresowania książką. Spotkanie trzech pokoleń odbyło się w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Chodzieży, a wzięli  w nim udział uczniowie klasy I b z wychowawcą – panią Dorotą Janowiak, pracownicy biblioteki oraz gość specjalny pani D. Szelmeczka.  

8 maja 2014 roku dzieci doskonale się bawiły słuchając opowiadania o szkolnych przygodach Marka i jego kolegów. Spotkanie odbyło się w bardzo ciepłej i pełnej życzliwości atmosferze, a  zachęcone czytelnictwem dzieci obiecały, że na pewno jeszcze bibliotekę odwiedzą. 

Za zaproszenie i miło spędzony czas, wszystkim pracownikom biblioteki uczniowie SP3 serdecznie dziękują.