Search

Nordic Walking

W piątek 23 kwietnia uczniowie klasy VI b wraz z wychowawcą i panią pedagog Basia Pilarską wybrali się na Nordic Walking czyli marsz z kijkami. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu „Trzymaj formę”, który klasa realizuje już po raz drugi. W ubiegłym roku zajmowaliśmy się treściami związanymi ze zdrowym odżywianiem. Tę edycję poświęciliśmy aktywnym formom spędzania wolnego czasu.

 

 

I to właśnie jeden z naszych pomysłów. Marsz wokół jeziora Miejskiego, mimo upału był świetną zabawą i możliwością wspólnego spędzania czasu, jednocześnie z korzyścią dla zdrowia. Czas ten wykorzystaliśmy także na utrwalanie więzi budowanych przez lata wspólnego pobytu w szkole, zwłaszcza, że to już ostatnie chwile razem. Już szykujemy się na kolejny marsz. Może w czerwcu…?