Sukces naszych uczniów – spotkają się z Prezydentem Polski!

2 czerwca 2014 r. w Czarnkowie odbył się finał II edycji konkursu „Jestem Polakiem”. Konkurs objęty był patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, a organizatorką jego była posłanka na sejm RP Maria Małgorzata Janyska. W konkursie brali udział uczniowie szkół z północnej wielkopolski m.in. z Obornik, Rogoźna, Czarnkowa, Piły, Okonka, Roska, a także z Chodzieży.

Jednymi z wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły Klaudia Nowak z kl.6 c oraz Mateusz Lipczyński z kl.3 c. Prace można było oglądać na pl. Wolności w Czarnkowie. Wszyscy zostali nagrodzeni upominkami, a 36 wyróżnionych uczniów w ramach nagrody za udział w konkursie pojedzie do Warszawy na spotkanie z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim.