Search

Gratulacje dla Miejskiej Biblioteki Publicznej!

3 c przed wakacjami wybrała się z ostatnią wizytą do MBP. Była to okazja do złożenia Dyrekcji oraz Pracownikom biblioteki gratulacji od społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 za otrzymane niedawno wyróżnienie i tytuł "Templum Libri Wielkopolskiej Biblioteki Roku 2014" za najlepsze wyniki czytelnicze i promocję czytelnictwa w województwie wielkopolskim za rok 2014 w kategorii bibliotek gmin miejskich. Uczniowie podziękowali przede wszystkim za wszelkie zajęcia, bogatą ofertę książkową oraz spotkania - zwłaszcza te, kierowane dla najmłodszych i uczniów, a także zawsze miłe przyjęcie i pomoc.

 

 

Warto dodać, że kartka z gratulacjami była wykonana przez uczniów własnoręcznie, a przygotowane do niej okładki ulubionych książek - są propozycją czytelniczą dla innych, zachęcającą w ten sposób do czytania.

Małgorzata Jeśko-Doręgowska