Search

3 c poznaje swoje miasto…

„Palcem po mapie, nogami na szlaku” - w poszukiwaniu miejsc pamięci w Chodzieży" - pod tym hasłem klasa 3 c z wychowawcą, Małgorzatą Jeśko - Doręgowską wybrała się na wyprawę po swoim mieście. Spotkanie rozpoczęło się w szkole od instruktażu posługiwania się kompasem i sprawdzenia orientacji na planie naszego miasta w czym pomogła mama jednej z uczennic, pani Maja Poznańska. Uczniowie odnajdując kolejne, zaznaczone na mapie punkty - wytyczali kierunek trasy i odkrywali kolejne, ważne miejsca w naszym mieście...

 

 

Wyprawa wzbudziła wiele emocji i była wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy o swoim mieście, jak również jego zasłużonych mieszkańców. Uczniowie przyznali też, że trasa przebytego „szlaku” jest fajnym pomysłem na wakacyjny spacer z rodziną i z pewnością namówią do niej  swoich najbliższych. 

Małgorzata Jeśko- Doręgowska