Wyniki szkolnego konkursu z okazji „Dnia Ziemi”

Do szkolnego konkursu przystąpiło 11 spośród 14 klas. Już na wstępie wszystkim uczestnikom konkursu należą się gromkie brawa, albowiem konkurs nie należał do łatwych. Każda z klas musiała stawić czoła trudnym zadaniom, a było ich aż siedem. Wymagały one nie tylko wiedzy, ale również inwencji i zaangażowania. To bardzo budujące, że uczniowie naszej szkoły nie idą na „łatwiznę”, że potrafią sobie zadać trud, i „wykombinować”, jak wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce. To bardzo istotna i cenna umiejętność w życiu, stąd wszystkich uczestników konkursu traktuję jako zwycięzców. Niestety, zgodnie z regulaminem konkursy byłam zobowiązana wytypować zwycięzcę. Laureatem szkolnego konkursu z okazji „Dnia Ziemi” została klasa VI B. Wszystkim „Ludkom” z klasy VI B, jak również wychowawcy serdecznie gratuluję wygranej, a wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu i wychowawcom dziękuję za udział i zaangażowanie. Możecie być z siebie dumni. Prace konkursowe do wglądu w zakładce prace uczniów.

Ewelina Domańska