Search

Zostań damą, bądź dżentelmenem

30 maja zakończyliśmy projekt: " Zostań damą, bądź dżentelmenem". Cykl lekcji, na których uczniowie klas piątych poznawali zasady savoir- vivre, podsumował turniej. Zawodnicy wykazali się wiedzą. Poziom tej wiedzy oceniała komisja w składzie: przewodnicząca- Barbara Pilarska oraz pani Bożena Michalska i pani Mirosława Stube. Po sześciu konkurencjach komisja przyznała kolejne miejsca: pierwsze -klasy: V a i V c, drugie-V b, trzecie- V d. Różnice w ilości punktów były minimalne, dlatego wszystkim uczestnikom należą się gratulacje. Najważniejsze jest to, żeby nasi uczniowie wiedzieli, że każda dziewczyna może być damą, a każdy chłopak może zostać dżentelmenem. Wytrwałości w dążeniu do tego celu życzą organizatorki: Barbara Pilarska i Elżbieta Krupa.

Dziękujemy wychowawcom za współpracę i przygotowanie zespołów.