Jak „Królewna Śnieżka i krasnoludki” uczyli bezpiecznych zachowań?

Kończy się rok szkolny. Czas na podsumowania całorocznej pracy.

W czwartek 6 czerwca 2019vr. podsumowaliśmy trwające przez cały rok konkursy „grzecznościowe”. Wśród uczniów klas I – III z każdej z klas wybrano „Super trójki z Trójki”. W klasach IV – VI „Najlepszą koleżankę” i „Najlepszego kolegę”. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy.  Spotkanie uatrakcyjniło przedstawienie w wykonaniu uczniów klas szóstych pod kierunkiem p. Joanny Rewolińskiej. Bajkowa tematyka była tylko pretekstem do wskazania uczniom zagrożeń czyhających każdego dnia. Najważniejszym jednak przesłaniem było hasło, które brzmiało: W życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele. Dzięki nim możemy uporać się z każdym problemem i zmartwieniem.

Pamiętaj!

Nie uciekaj przed problemem!

Nie jesteś sam!

Opowiedz o kłopocie przyjacielowi, rodzicom.

Każdy problem można rozwiązać!

Barbara Pilarska

Joanna Rewolińska