Odwiedziny Przedszkolaków

Jak co roku, w ramach współpracy z chodzieskimi przedszkolami, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych i przedszkolaków, które miało na celu przede wszystkim zapoznać, być może przyszłych pierwszoklasistów, z organizacją lekcji oraz zajęć dodatkowych i czasu wolnego dla uczniów, a także z budynkiem, wyposażeniem i otoczeniem szkoły. Na naszych gości czekała również nie lada gratka, bowiem specjalnie dla nich został przygotowany humorystyczny i energetyczny występ dzieci uczestniczących w zajęciach teatralnych w świetlicy szkolnej oraz w zajęciach kółka tanecznego. Wspólny czas upłynął zdecydowanie za szybko, a z niektórymi Przedszkolakami powiedzieliśmy sobie głośne DO ZOBACZENIA!

J. Wiśniewska, D. Janowiak, M. Matyja, M. Kaczmarek, A. Przekop, M. Jakimcio