„Kartka dla samotnych”

Na początku grudnia wychowawcy klas czwartych przy czynnym udziale rodziców podczas zajęć z wychowawcą wykonali z uczniami kartki świąteczne. Docelowo dotrą one do osób samotnych z rejonu naszej szkoły i okolic. Chcemy w ten sposób pamiętać o tych, którzy nie zawsze w gronie rodziny spędzać będą Święta Bożego Narodzenia. Do akcji dołączyły również klasy I-III, które wzięły udział w konkursie na kartkę bożonarodzeniową organizowanym przez Samorząd Uczniowski. Wspomogą one akcję charytatywną „Kartka dla samotnych” i na pewno będą miłą niespodzianką dla osób, które je otrzymają, zwłaszcza że kartki były bardzo piękne. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej akcji charytatywnej.

M. Stube, K. Gról