Search

Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę bożonarodzeniową dla klas I-III

Do dnia 6 grudnia, chętni uczniowie z klas I-III mogli oddawać kartki świąteczne na konkurs zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Dotarły do nas 42 prace. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzenie empatii i uwrażliwienie na potrzeby drugiego człowieka. Kartki bowiem trafią do osób samotnych z naszej parafii. Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli przekazać tak piękne, własnoręcznie przygotowane życzenia osobom samotnym z naszego regionu. Komisja, w skład której weszła Pani wicedyrektor Iwona Petrykowska, Pani Iwona Kosowska i Pani Katarzyna Gról wybrała 3 pierwsze miejsca i przyznała 6 wyróżnień. Pod uwagę było brane przede wszystkim samodzielne przygotowanie elementów ozdobnych, estetyka prac i nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Uznano, że I miejsce otrzymuje Urszula Włodarczyk z kl. Ib, II miejsce Olga Wieczorek z kl. 2a, a III miejsce Eliza Pabian z kl. 2c. Wyróżnienia natomiast zostały przyznane: Idze Rybce z kl. Ia, Agacie Łochowicz z kl. 1b, Julii Palińskiej z kl. 1b, Frankowi Łochowiczowi z kl. 2a, Tymonowi Antczakowi i Aleksandrze Dygule z kl. 3b. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy zdrowych, wesołych świąt.

K. Gról, J. Rewolińska