Search

Szkolna akcja charytatywna „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” – podsumowanie

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i do nas wraca”

Flora Edwards

Zakończyliśmy świąteczną zbiórkę żywności i zabawek. Z zebranych darów przygotowano 9 paczek dla rodzin najbardziej potrzebujących z naszej szkoły. Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać m.in.: 36 paczek makaronu, 9 kg cukru, 20 opakowań ryżu, 9 kaszy, 45 tabliczek czekolady, 34 paczek różnorodnych ciastek, 21 paczek herbaty, 5 opakowania kawy, 3l oleju, 11 konserw, 4 słoiki dżemu, 2 puszki z owocami, 6 opakowań chrupek, 3 kartony soków, 1 karton barszczu, ketchup, chrzan, groch, koncentrat pomidorowy, 5 bombonierek, suchary, 8 różnorodnych środków czystości oraz 3 książeczki, 2 maskotki, 15 kartonów rozmaitych gier i puzzli. Serdecznie dziękujemy za ten wielki dar serca. Sprawiliście, że uśmiech pojawił się na wielu obdarowanych twarzach.

Barbara Pilarska