Search

Mistrzynie POWIATU!

Dnia 29 lutego na hali sportowej „Nowa Concordia” w Szamocinie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców – w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Po wspaniale rozegranych meczach (każdy z wynikiem 2:0) reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży zdobyła MISTRZOSTWO POWIATU! Dziewczęta długo czekały na ten sukces - zajmując zwykle wcześniej w swoich kategoriach drugie, trzecie miejsce. Tym razem jednak zasłużyły bezkonkurencyjnie na to spełnienie i sukces. Reprezentacja chłopców natomiast po rozegranych meczach uplasowała się na 5 miejscu. Warto dodać, iż wszystkie zespoły (SP Szamocin, SP Margonin, SP Lipiny, SP1 Chodzież, SP „Barbara” Chodzież, SP3 Chodzież) otrzymały dyplomy, a zwycięzcy puchary i medale ufundowane przez dyrektora szkoły w Szamocinie. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, a z dumą cieszymy się sukcesem naszych REPREZENTANTEK: Hani, Oliwii, Emilii, Wiktorii, Agaty, Oliwii, Wiktorii, Roksany i Marcjanny.

MJD