Search

Ważny komunikat dla rodziców

SZANOWNI RODZICE

Dzisiaj około godziny 10.40, premier Mateusz Morawiecki ogłosił w mediach informację o zamknięciu szkół - od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca 2020 r. . Rządzący zalecają, by dzieci od jutra, tj. czwartku 12 marca 2020 r. zostały w domu, ponieważ przyrost chorych jest bardzo gwałtowny i konieczna jest izolacja. W związku z powyższym Minister Edukacji Narodowej, Dariusz Piontkowski, dodał, że szkoły w czwartek 12 marca i piątek 13 marca 2020 r. będą prowadziły zajęcia opiekuńcze, a zajęcia dydaktyczno - wychowawcze zostają zawieszone.

Mamy nadzieję, że te działania uchronią nas wszystkich przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zachowajmy zdrowy rozsądek.

Prosimy systematycznie śledzić w mediach bieżące doniesienia.

Dyrekcja szkoły.