Nowe informacje

Szanowni Państwo

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły zadania dydaktyczne i wychowawcze realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Wykorzystywać będziemy środki komunikacji elektronicznej.

Od  środy 25 marca 2020r.  pracujemy zgodnie ze zmodyfikowanym planem znajdującym się w e- dzienniku.   Do końca tygodnia tj. do 27 marca 2020 r.  zadania przekazywane będą jeszcze poprzez stronę internetową szkoły. W dalszym ciągu korzystamy z zakładki ”Zadania dla uczniów podczas kwarantanny”. W tym tygodniu uczniowie nie będą oceniani.

Od poniedziałku 30 marca 2020r. zadania przekazywane będą w oparciu o dziennik elektroniczny.

W zakładce znajdującej się na stronie szkoły „Dla rodziców ® warto wiedzieć” umieszczona jest „Instrukcja zakładania konta w e-dzienniku”. Prosimy o założenie kont.

Do 27 marca 2020r. przekazane zostaną, przez wychowawców drogą mailową, informacje dotyczące sposobów:

ümonitorowania postępów uczniów oraz weryfikacji ich wiedzy i umiejętności,

üinformowania uczniów i rodziców o postępach ucznia w nauce i uzyskanych przez niego ocen.

Podane zostaną także źródła i materiały niezbędne do realizacji zajęć.

Materiały z religii przekazywane będą nadal poprzez stronę internetową szkoły wg obowiązujących dotychczas zasad.

Sprawy administracyjne załatwiać można e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

lub w wersji papierowej wrzucając do skrzynki pocztowej umieszczonej na bramie szkoły.

Dyrekcja szkoły