Search

List z biblioteki

Drodzy Uczniowie!

Na początku chciałam wszystkich pozdrowić, mam nadzieję, że czujecie się dobrze. Znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji, która jest nie lada wyzwaniem. Zapewne macie na głowie sprawy związane z nauką, ale wnioskując z moich obserwacji podczas pracy w bibliotece wiem, że niektórym z Was może brakować możliwości przeczytania dobrej książki. Są wśród Was osoby, które lubią w ten sposób spędzać swój wolny czas. Dlatego chciałam polecić Wam taką stronę wolnelektury.pl. Może część z Was już ją zna, ale na pewno są też takie osoby, które z niej jeszcze nie korzystały. Można tam znaleźć wiele ciekawych pozycji, lektur, a także audiobooków bez rejestracji i kosztów. Myślę, że każdy kto lubi czytać znajdzie tam coś ciekawego dla siebie.

Druga informacja, którą chciałam przekazać dotyczy konkursu na ozdobę wielkanocną. Oczywiście wszystkie osoby, które mają przygotowane prace, a nie mogą ich teraz przekazać będą mogły to zrobić po naszym powrocie do szkoły.

Wkrótce się jeszcze do Was odezwę. Tymczasem trzymam za Was kciuki i życzę dużo zdrowia.

                                                                                                                      Katarzyna Gról