Search

Konkurs wielkanocny

Drodzy uczniowie dochodzą do mnie zapytania o konkurs na ozdobę wielkanocną. Tak , jak napisałam wcześniej osoby, które mają przygotowane prace, będą je mogły przynieść po powrocie do szkoły. Ze wszystkich prac chciałabym zrobić wystawę pokonkursową. Zdaję sobie sprawę, że niektóre ozdoby mogą być wykonane z materiałów nietrwałych i ulec „zniszczeniu, dlatego ze względu na obecną sytuację, jeśli to możliwe bardzo proszę o przysłanie swoich prac w formie zdjęć na mojego e-maila:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 11.04.2020 roku. Osoby, które oddały mi wcześniej swoje ozdoby, niech tylko wyślą e-maila ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz klasą i napiszą dla przypomnienia, co zrobiły. Chciałabym docenić Wasz wkład pracy i nikogo nie pominąć, dlatego jeśli macie jakieś pytania i wątpliwości piszcie do mnie na e-maila lub przez e -dziennik. Bardzo Wam dziękuję za chęci i udział.

Katarzyna Gról