Search

UWAGA UCZNIOWIE!

Serdecznie zachęcamy Was do zaangażowania się i udział w KONKURSIE na MURAL ŚRÓDMIEJSKI ogłoszony przez Młodzieżową Radę Miejską w Chodzieży pod patronatem Burmistrza Miasta Jacka Gursza. Wasz pomysł może sprawić, że nasze MIASTO będzie jeszcze piękniejsze...

Celem konkursu jest stworzenie projektu muralu – wielkoformatowego obrazu ściennego. Mural swoją tematyką powinien nawiązywać do historii lub krajobrazu miasta Chodzieży, bez wyrażania niestosownych/obraźliwych treści.

Mural będzie znajdował się na ścianie przy parkingu zlokalizowanym, pomiędzy ulicami Prymasa Stefana Wyszyńskiego, ks. dr. Tomasza Malepszego i Kościelnej w Chodzieży. Wymiary ściany pod mural: 19x2,9 m.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu i zdjęcia miejsca objętego konkursem znajdują się w załącznikach.

 

MJD

REGULAMIN KONKURSU

załącznik do regulaminu